Być może pierwotnie wyszedł w 2018 roku, ale Among Us szturmem podbił rok 2020 i zasługuje na to światło. Innersloth sprawił, że napięta, wieloosobowa zabawa w peleryny i sztylety, takie jak Mafia i Werewolf, działa z rozmachem na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach. A wspaniałe czasy, w których zabijałem, kłamałem i szperałem w jego uroczym świecie science-fiction, sprawiły, że zacząłem się zastanawiać, dlaczego tak długo trwało, zanim tego rodzaju gra się przyjęła.

Among us spolszczenie gry

Wciąż jest kilka problemów technicznych do rozwiązania, podobnie jak wybredne silniki w Skeld, ale to nie powstrzymało mnie przed ponownym do tego wracaniem w moich przestojach. Warto również wspomnieć o polskiej wersji językowej, która nie jest domyślnie w grze. Trzeba ja pobrać instalując Among us spolszczenie. Założenie gry Among Us jest na tyle proste, że prawie każdy może ją szybko podnieść: ośmiu członków załogi biegnie po klaustrofobicznym, kreskówkowym statku kosmicznym, aby ukończyć proste minigry i wypełnić wspólny pasek postępu. Ale wśród nich jest dwóch ukrytych oszustów, których celem jest potajemne mordowanie wszystkich, dopóki nie zrównają się lub przewyższą liczebnie załogę i odniosą zwycięstwo. A jednak, podobnie jak w przypadku wielu doskonałych gier wieloosobowych, jest to bardzo trudne do opanowania, ponieważ polega na oszukiwaniu prawdziwych ludzi, a nie na graniu w sztuczną inteligencję. Nie możesz nawet zbyt często polegać na tych samych udanych strategiach, inaczej Twoi przeciwnicy się dogadają, więc czasami musisz coś pomylić, a może nawet działać nielogicznie, aby nie zgadywać. Nadal istnieją pewne problemy techniczne. Znalezienie dopasowania może być frustrujące, ponieważ niezgrabna, przestarzała przeglądarka wyświetla tylko ograniczoną liczbę poczekalni naraz. Znalezienie gier, które nie są jeszcze pełne lub do których jest daleko, może być trudne. I fakt, że nie ma mechaniki, która mogłaby karać graczy, którzy rzucają wściekłość, gdy nie mogą grać jako oszuści lub zostają złapani martwi w środku morderstwa; mogą one doprowadzić całe rundy do przedwczesnych, niezadowalających zakończeń. Dodanie przycisku szybkiego dopasowania i jakiegoś sposobu na zniechęcenie do rezygnacji, na przykład przerwy, zanim będziesz mógł dołączyć do kolejnego meczu, jeśli rzucasz zbyt często, może wiele zmienić – nie wspominając o wbudowanej obsłudze czatu głosowego.

Spolszczenie Among us – pełne spolszczenie do gry

Wśród nas w przeważającej części zasługuje na szum wywołany opóźnionym wzrostem popularności. To styl intensywnej, odświeżającej rozgrywki dla wielu graczy, który do niedawna po prostu nie przyjął się cyfrowo. Jego zasłużeni obserwatorzy świadczą o tym, jak kuszące może być morderstwo i oszukiwanie twoich przyjaciół, a także o ujmującej sztuce Innersloth, przystępności i sprytnym projekcie minigry. Nie sądzę, że będzie to ostatnia gra w swoim gatunku, która zrobi furorę, ponieważ już widzimy jej wpływ nawet na mega-gry, takie jak Fortnite. Ale to przełom w tym gatunku i wspaniałe pierwsze wrażenie. Pobierz już teraz Spolszczenie Among us i ciesz się grą w polskim języku.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *