Kiedy udało ci się stworzyć nieoczekiwanie świetny pierwszy wpis do serii, nasuwa się pytanie: co, u diabła, robisz z sequelem? W przypadku Borderlands 2, twórca Gearbox zdecydował się w dużej mierze trzymać się tego, co działało za pierwszym razem, jednocześnie wprowadzając szereg poprawek, które sprawiają, że jest to ogólnie lepsza gra. Pomijając kilka stosunkowo drobnych skarg, Borderlands 2 poprawia nie tylko narrację, ale prawie każdy większy system gry. Jeśli masz ochotę wskoczyć z powrotem do świata Pandory, Borderlands 2 zapewnia więcej niż wystarczające zasoby. Haczyk w Borderlands 2, sam powód, dla którego myślałem o tym, kiedy pracowałem lub próbowałem zasnąć, to łup.

Borderlands 2 Spolszczenie – mamy najnowszą łatkę polonizacyjną

Broń, amunicja, skórki postaci, modyfikacje granatów, modyfikacje klas – zawsze jest coś trochę lepszego, coś, o czym tak desperacko nie wiedziałeś, że potrzebujesz, dopóki nie znalazłeś tego w Borderlands 2. Tak jak Diablo lub wiele innych akcji RPG, polowanie na łupy staje się odurzające z powodu niewielkiego pośpiechu, który pojawia się za każdym razem, gdy rzadki kolorowy przedmiot wylewa się ze skrzyni lub zostaje upuszczony przez niedawno zabitego wroga. Każda strzelanina i intensywna bitwa z bossem stają się tym bardziej satysfakcjonujące, ponieważ chociaż możesz zginąć kilka razy i chcieć zmiażdżyć coś blisko siebie w prawdziwym życiu, nagle wydaje się, że wszystko będzie dobrze, gdy będziesz strzelać do wrogów nowo zrabowany pistolet. Broń naprawdę stanowi większość łupu i to świetnie, ponieważ większość czasu spędzisz w Borderlands 2, wpatrując się w celownik. Niezależnie od zadania, w pewnym momencie coś lub ktoś jest walony ołowiem. Na szczęście błyskawiczne strzelanie i wiele zagrożeń środowiskowych łączy się z wyjątkową zdolnością każdej klasy do przekształcenia każdej potyczki w plac zabaw. Musisz po prostu wybrać najlepszy – lub najbardziej zabawny – sposób zabicia wszystkich. Główna historia jest dobra, ale najlepsze teksty w Borderlands 2 pochodzą z pobocznych zadań. Jeśli grałeś i lubiłeś takie rzeczy jak General Knoxx lub Claptrap DLC z pierwszej gry, to czeka Cię prawdziwa gratka w Borderlands 2 przez ponad 30 godzin gry. Za każdym razem, gdy główna historia zaczyna zwalniać, prawie zawsze masz do wykonania kilka zadań pobocznych. Mechanicznie nie robią niczego, co różni się od typowych zadań RPG „zabij to” lub „zbieraj tamto”, ale pisanie, prezentacja i aktorstwo zmieniają je w jedną z najbardziej zapadających w pamięć treści, jakie ma do zaoferowania gra. Na przykład w jednej misji walczysz z „odłamową grupą” bandytów przypominających ninja, którzy tak akurat żyją w kanalizacji, jedzą pizzę i rozmawiają jak Wojownicze Żółwie Ninja. Kolejne zadanie poboczne polega na zebraniu części ciała robota, który chce stać się człowiekiem, a jego podejście do człowieczeństwa, a także sposób, w jaki mówi, zamienia się w prawdziwą komedię. W niewielu grach dosłownie się śmieję, ale mieszanka śmiechu i ostrego dowcipu w Borderlands 2 robiła to wielokrotnie. Nawet jeśli znacznie przekroczyłem poziom pobocznej treści, nie mogłem się powstrzymać od powrotu do niej, aby nie przegapić czegoś niesamowitego. Nie zwlekaj i pobierz Borderlands 2 spolszczenie do gry.

Spolszczenie do Borderlands 2 do pobrania

Borderlands 2 zachowuje najlepsze części serii, jednocześnie wprowadzając liczne, bardzo potrzebne ulepszenia w obszarach takich jak narracja i projektowanie umiejętności klasowych. Dodatkowe opcje dostosowywania wizualnego sprawiłyby, że byłby lepszy, a sporadyczny problem techniczny odbiera doświadczenie, ale ogólnie jest to doskonała strzelanka, której nikt nawet zdalnie ciekawy nie powinien przeoczyć. Przygotuj się na poziom. Przygotuj się do łupu. Przygotuj się na zagubienie się w przezabawnym, dziwacznym i cudownym świecie Pandory. Kliknij poniższy buton aby pobrać spolszczenie do Borderlands 2 na swoje urządzenie.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *