Akcja gry Cartel Tycoon, osadzona w fabularyzowanej Ameryce Łacińskiej lat 80., opowiada o czasach, w których kokaina opanowała Stany Zjednoczone i cały świat. Śmiesznie bogaci narkomani rządzą swoimi wspaniałymi imperiami, tworząc tysiące miejsc pracy, ale jednocześnie wir przemocy ogarnia ten przestępczy świat.

Cartel Tycoon Spolszczenie

Aby cieszyć się wygodną i komfortową rozgrywką, pobierz Cartel Tycoon spolszczenie i zainstaluj na swoim komputerze. Zbuduj imperium produkcji narkotyków i łańcuchów przemytu, walcząc z rywalizującymi kartelami, nieuczciwymi porucznikami, władzami państwowymi i opinią publiczną. Handluj marihuaną, kokainą, metamfetaminą i legalnymi towarami ukrywającymi twój handel narkotykami. Podbijaj sąsiednie regiony i zwiększaj zyski, aby odblokować nowe ścieżki ulepszeń i potężne możliwości badawcze. Dostosuj się w locie do zdarzeń generowanych proceduralnie.

Spolszczenie do Cartel Tycoon – Linki do pobrania

Nie zwlekaj i pobierz pełne spolszczenie do Cartel Tycoon. Kliknij w link poniżej i ciesz się polską wersją gry już dziś!

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *