Contra Rogue Corps Spolszczenie

Contra Rogue Corps Spolszczenie – Contra Rogue Corps Po Polsku

Contra: Rogue Corps kontynuuje kultową część firmy Konami. Istnieje wtedy twin-stick shooter, w którym obejmujemy pieczę ponad jedynym spośród czworga mocno zróżnicowanych bohaterów i gościmy w szranki z armią kosmicznych najeźdźców, samodzielnie bądź w gronie nowych graczy.

Contra: Rogue Corps to twin-stick shooter reprezentujący serię, która cieszy się statusem znanej więcej w Polsce. Za dzieło i wręczenie tego stopnia odpowiada sprawująca kontrolę nad marką firma Konami, i nad jego przebiegiem produkcji czuwał Nobuya Nakazato – producent gry Contra III: The Alien Wars i reżyser projektu Contra: Hard Corps.

Fabuła
W partii Contra Rogue Corps Spolszczenie warstwa fabularna opada na nowy plan. Produkcja mówi o inwazji agresywnych kosmitów, której odparcie przyszło w wkładzie czwórce bohaterów: żołnierzowi imieniem Kaiser (zamiast ramienia ma on główne wiertło), wyposażonemu w należyty rozum a ciało pandy cyborgowi zwanemu Hungry Beast, zabójczej Ms. Harakiri oraz szerokiemu robalowi zwanemu Gentlemanem.

Mechanika
Walka w muzyce Contra: Rogue Corps nie odbiega w wielki droga od aktualnego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie edycji cyklu. Obserwując imprezę z różnych postaci (z kraju, z lotu ptaka, zza pleców bohatera), mamy udział w służbach polegających przede ludziom na prowadzeniu bolesnych i sprawnych starć z hordami przeciwników. Wśród tych nowych prym wiodą potężni bossowie (niektórzy są właściwie ogromne rozmiary) mający ogromną siłą ataku i mocą na uszkodzenia. Warto przy tymże mieć, że bohaterów zróżnicowano pod kątem ataków specjalnych i energie, których odpowiednie wykorzystanie jest rezultatem do sukcesu.

Pomiędzy poszczególnymi etapami spadamy do naprawdę nazywanego Pokoju operacyjnego (ang. Operation Room), gdzie możemy zyskać rozmaite ułatwienia dla protagonistów; zajmują one również zastępcze organy, kiedy a rozpoznawalne wszczepy cybernetyczne, które rozwijają ich potencjał bojowy. Pozycja tym w trakcie zmagań zdobywamy surowce, które dostarczają nam do urządzania nowoczesnych broni.

Tryby gry
Oprócz kampanii dla indywidualnego gracza Contra: Rogue Ops posiada system multiplayer zezwalający na dyskotekę spośród indywidualnymi kobietami poprzez Internet lub lokalnie. Montują się na niego także warianty rozgrywki wsparte na myślach PvP, kiedy również segment kooperacyjny.

Kwestie techniczne
Contra: Rogue Corps posiada trójwymiarową grafikę przeciętnej jakości. Niemniej, podczas radości także właśnie nie ma sezonu na podziwianie widoków, bo przez grupę ciągu istniejemy zapewnij zalewani przez przeciwników i zasypywani gradem pocisków.

Contra Rogue Corps Spolszczenie – Contra Rogue Corps Spolszczenie na PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *