Całkowicie zaplątałem się w wątki i drzewa genealogiczne Crusader Kings 3. To mój strażnik, który sprawia, że ​​jestem zbyt zajęty organizowaniem morderstw i przyjaźniami z królem Francji, by opuścić mieszkanie. Powinienem chyba coś z tym zrobić, ale muszę rozwiązać ten kryzys sukcesji. Wiesz jak to jest.

Spolszczenie do Crusader Kings 3 na PC

Nigdy nie wydaje się dobrym momentem na odejście od wielkiej strategii RPG firmy Paradox. Nie możesz po prostu iść na przyjemny spacer, gdy twój władca jest u progu śmierci lub Cesarstwo Bizantyjskie właśnie wypowiedziało świętą wojnę – zawsze jest ktoś, kto podpala ogień, z którym będziesz musiał się uporać. To jeszcze jeden syndrom kryzysu i źle się czuję. Każdy, kto grał w Crusader Kings 2, powinien znać tę dolegliwość i być dobrze przygotowany na sequel. Ponownie jesteś głową wczesnośredniowiecznej dynastii i będziesz starał się utrzymać ją tak długo, jak to możliwe, klikając, klikając, klikając na jej rozbudowaną mapę i stosy menu. Twoje narzędzia to dyplomacja, intryga, wojna i szczęście, a twoje cele są tym, co przywołuje twój umysł. Urocza śródziemnomorska potęga, którą budowałem przez całe życie, została zrujnowana, kiedy moja wielka buzia brata wyrzuciła mnie za zabicie naszego drugiego, głupszego brata. Zrobiłem to, przyznaję. Wysłałem swojego mistrza szpiegów, żeby szukał tajemnic, których mógłbym użyć jako haczyków, aby ludzie wykonywali moje rozkazy. Uwiodłem wasala mojego brata i przekupiłem jednego z jego rycerzy, aby przyłączył się do mnie w spisku. A kiedy był martwy, wykorzystałem zebrane sekrety, aby zmusić moich zastraszonych szlachciców do zawierania gównianych transakcji i dawania mi większej ilości gotówki. Kiedy więc mój brat, który przeżył, dowiedział się o czynu, próbował mnie szantażować, a gdy to się nie udało, powiedział wszystkim. Wszyscy moi wasale ze swoimi posiniaczonymi ego, naturalnie, rzucili się przeciwko mnie. Spotkałem paskudny koniec. To właśnie dostaję za ciągnięcie mojego 70-letniego tyłka do bitwy. Nie zwlekaj i pobierz spolszczenie do Crusader Kings 3 już teraz.

Jak pobrać Crusader Kings 3 spolszczenie?

Moja fiksacja na punkcie intrygi ostatecznie mnie zabiła, ale była również odpowiedzialna za całe życie, które utknęło mi w głowie. Lifestyles pomaga przekształcić kawalkadę wyskakujących okienek i wydarzeń w spójną historię, nadając ton i upewniając się, że dramat, w który się wciągasz, daje ci szansę rozwinięcia umiejętności, które Cię interesują, lub przynajmniej opierają się na przeszłości. I tak, czasami doprowadzi to do twojej śmierci. Jednak najbardziej podstępnym zagrożeniem dla władcy jest stres. To sprawia, że ​​jesteś szczery. Albo okrutny. Albo chciwy. Stresujesz się za każdym razem, gdy działasz przeciwko swojej osobowości. Jeśli jesteś czysty i zaczniesz tarzać się na sianie z dworzaninem, dopadnie cię poczucie winy. To podstępne. Kiedyś mnie to dopadło tylko dlatego, że pomyślałem o moim zmarłym najlepszym przyjacielu. Bum – czuję się zestresowany. Uderzałem w butelkę, aby stłumić te uczucia, a potem uderzałem w butelkę, aż wyglądałem jak baleron. A potem znowu umarłem. Aby pobrać Crusader Kings 3 spolszczenie, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *