Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i doskonale wie, ile frajdy sprawiało mu granie na komputerze. Być może w dalszym ciągu sprawia.

Portal Egierki.pl to całkowicie darmowy dostęp do gier online,  urozmaicony o 12 kategorii, tak aby każdy z nas mógł wybrać coś dla siebie.

Część kategorii jest skierowanych bardziej do chłopaków, a zalicza się do nich m.in. gry akcji i wyścigi. Każdy zwolennik szybkiej jazdy może ścigać się samochodami, motorami, monster truckami czy F1. Jeśli brakuje ci adrenaliny bądź chciałbyś się poczuć jak na prawdziwej wojnie, możesz także skorzystać z gier takich jak strzelanki, gta, walki czy też gry wojenne. W szale chłopięcych preferencji, nie zapomnieliśmy także o dziewczynach. Każda dziewczyna może wrócić się wspomnieniami do czasów dzieciństwa i skorzystać z szeregu gier takich jak: ubieranki, gotowanie, fryzjer, restauracja, dentysta bądź gry miłosne. Chcąc być na czasie, wzbogaciliśmy ofertę o jedną z najbardziej popularnych bajek czyli “Kraina lodu”, tworząc kategorię imieniem głównej bohaterki “Elsa”.

Pomyśleliśmy jeszcze o najmłodszych odbiorcach: dzieciach. Doskonale wiemy, że każdemu rodzicowi zależy na rozwoju małych pociech, dlatego też stworzyliśmy szereg kreatywnych gier skupiających się na kolorowaniu, zagadkach, opieką nad zwierzętami oraz tworzeniu budowli lego. Dodatkowo wzbogaciliśmy egierki o gry uniwersalne, adekwatne dla wszystkich odbiorców. Gry przygodowe zostały stworzone z zamysłem przeżycia niezapomnianych wrażeń. Gry zręcznościowe, aby sprawdzić swoje umiejętności w podejmowaniu szybkich decyzji. Wiemy także, że każdy z nas potrzebuje momentów mocnego skupienia i zaangażowania umysłu, dlatego też kolejną kategorią na naszym portalu są gry logiczne. Zalicza się do nich szachy, pasjans, sudoku, kulki i wiele innych.

Świat bardzo szybko i dynamicznie się rozwija, a nasz portal chce mu dotrzymać tempa. Wzbogaciliśmy nasze usługi o gry wychodzące poza ramę darmowych gier online. Są to gry 3D oraz symulatory, dzięki którym możesz chociaż po części przenieść się do wirtualnej krainy ulubionej gry. Poczuć się tak, jakbyś w rzeczywistości był kierowcą pociągu, autobusu, taxi czy samolotu.  Nie dość, że wszystkie nasze gry są całkowicie bezpłatne, to w dodatku możesz korzystać z naszej strony egierki.pl także na urządzeniach mobilnych. Jesteś w parku, jedziesz autobusem, czekasz na spóźnionego kolegę? Nic prostszego! Wyciągnij smartfona, wpisz w przeglądarce naszą stronę  i skorzystaj z niezliczonej ilości darmowych gier online. Wszystkie zostały stworzone właśnie dla ciebie!

RELATED ARTICLES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *