DIRT 5 nie zaoferuje hiperrealistycznej, ostrej symulacji jej siostrzanego tytułu, DIRT Rally 2.0. Studio Codemasters Cheshire, które tworzy DIRT 5, nie kryje faktu, że nadchodzący wpis ma być bardziej natychmiastową zabawą, a nawet zachęcamy do spędzania czasu z przyjaciółmi na podzielonym ekranie w tym samym pokoju. A jednak DIRT 5 nadal tak dobrze nadaje się do tych chwil, kiedy stajesz twarzą w twarz z żywiołami i nie możesz zobaczyć nic. Tylko w tym przypadku, jeśli się rozbijesz, możesz kontynuować. Miałem zaszczyt zagrać w wersję zapoznawczą DIRT 5 na PC cztery miesiące od planowanej premiery 5 października. Co znalazłem – przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywkę i wrażenia na torze, ponieważ nie udało mi się zobaczyć żadna z kampanii – była dokładnie tym, czego ostatnio brakowało w gatunku wyścigów terenowych. Codemasters ma już kąt symulacji pokryty w DIRT Rally; DIRT 5 jest dla tych, którzy tęsknią za satysfakcjonującą i olśniewającą jazdą arkadową.

DiRT 5 Spolszczenie gry na PC

W DIRT 5 było coś znajomego od momentu, gdy wślizgnąłem się do mojego pierwszego wyścigu na torze Henningsvaer w Norwegii. Nawet na tym wczesnym etapie nie ma wątpliwości, że gra toczy się płynnie, nawet przy wszystkich jej zachwycających efektach, takich jak wielokrotne niszczenie nawierzchni przez konkurentów, gdy ich opony zbierają grudki błyszczącego błota. Paleta kolorów jest odważna, a widoki skąpane są w idyllicznym świetle. Dla graczy z Polski dużym ułatwieniem będzie z pewnością DiRT 5 Spolszczenie, które możesz pobrać z naszej strony www. Dla każdego, kto grał w poprzednie dzieło Codemasters Chesire – a mianowicie w bardzo niedocenianym Onrush, a także w Driveclub i Motorstorm (kiedy zespół był znany jako Evolution Studios pod skrzydłami Sony) – tych wizualnych wskazówek nie można przegapić i ustawiają one odpowiednią pierwszą wrażenie.

Parę słów o mechanice DiRT 5

„DIRT 5 jest zbudowany na tych samych fundamentach, co Onrush” – powiedział Tom’s Guide dyrektor ds. Rozwoju, Robert Karp podczas internetowej sesji pytań i odpowiedzi. „Ale nastąpiły ogromne zmiany w silniku i we wszystkim, od fizyki po oświetlenie, tekstury, shadery i nie tylko”. Chociaż jest jeszcze wcześnie, jasne jest dla mnie, w to, w co grałem w DIRT 5, że elementy są dostępne dla ekscytującego zręcznościowego wyścigowca terenowego. Najważniejsze pytanie brzmi: w jaki sposób kampania w grze i elementy dla jednego gracza poza torem mogą połączyć wszystko razem.

Spolszczenie do DiRT 5 – Pobierz teraz

Trzeba przyznać, że ostatnio było to porażką gier DIRT – szczególnie DIRT Rally 2.0, który zadowalał się suchą listą rajdów i słabą mechaniką zarządzania personelem, która była tak podstawowa, że ​​poczuła się jak po namyśle. DIRT 4 dobrze poradził sobie z tymi elementami menedżerskimi, chociaż Codemasters mówi nam, że nie zostały one zachowane dla DIRT 5. Istnieje jednak edytor barw i mechanika sponsorów, w których gracze będą musieli spełnić cele, aby przyciągnąć uwagę dużych marek, jak Goodyear, Pepsi i Monster Energy. Jednak w przeważającej części tryb dla jednego gracza w DIRT 5 jest oparty na narracji, obejmującym postacie grane przez Troya Bakera i Nolana Northa, a także serię podcastów w grze prowadzoną przez Donut Media, zawartość prawdziwego entuzjasty motoryzacji sieć. Pobierz spolszczenie do DiRT 5 i zagraj w kultową grę wyścigową po polsku.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *