Etherborn Spolszczenie

Etherborn Spolszczenie – Etherborn Spolszczenie na PC

Etherborn toż sztuka platformowo-logiczna z wyglądem TPP, w której dzielimy łamigłówki oparte o zmienną grawitację. Kieruje ona także na własną postawa, jak dodatkowo na świat przedstawiony. Stopień jest opracowaniem studia Altered Matter.Przygotowane z nauką o podstawie PS4, PC itd. Etherborn jest trzecioosobową, trójwymiarową grą platformowo-logiczną, której część została osadzona w surrealistycznym świecie inspirowanym sztuką nowoczesną. Zbytnio jej popełnienie odpowiada debiutanckie studio niezależne Altered Matter.

W zabawie Etherborn Spolszczenie na PC przyłączamy się w niemy byt, jaki pojawił się na świecie, słysząc wzywający go, tajemniczy głos. Bohater podejmuje wędrówkę, żeby poznać swoją naturę.W produkcji studia Altered Matter eksplorujemy skomplikowane, trójwymiarowe poziomy, rozwiązując zagadki oparte na grawitacji – zmienia się ona wraz z miejscem swej osób. W funkcje od spraw gwarantuje nam więc między innymi pracowanie po ścianach czy lewitowanie. Dodatkowo wciskając specjalne przyciski, zmieniamy strukturę lokacji i interesujemy platformami, po których wtedy potrafimy się wspinać. Swym obiektem jest jednak trafienie do upadku danego poziomu. Swojego bohatera uważamy z postaci wyjeżdżającej zbytnio nim cele, co sprzyja postawę na tablicy przy zmieniającej się grawitacji.

Etherborn Spolszczenie posiada tylko sposób dla samego gracza.Wydane na PS4, PC itd. Etherborn posiada ciekawie zaprojektowaną, trójwymiarową oprawę graficzną, która zakłada wyjątkowo mocne wrażenie. Styl piękny jest wsparty o wyraźnie kontrastujące ze sobą barwy, co przyznaje jej inną atmosferę, przywodzącą na pamięć ilustrację baśni czy obraz. Imprezie towarzyszy dynamiczna, pełna klimatu ścieżka dźwiękowa.

Etherborn Spolszczenie – Etherborn Spolszczenie na PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *