W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K lub jakimkolwiek innym licencjonowanym potworom. F1 2018 to z pewnością najlepszy dotychczas wysiłek studia, pomimo jego coraz bardziej przestarzałego wyglądu. Oprócz zobaczenia, jak nowe, dzielące logo Liberty Media wciśnięte w tak wiele miejsc, jak to możliwe (i wszystkie tytanowe rzemienie przykręcone do samochodów bieżącego sezonu), zdecydowanie można wybaczyć, że nie dostrzegłeś ogromnej liczby bezpośrednich różnic między F1 2018 a F1 2017. Bez rzeczywistych zmian w interfejsie użytkownika wydaje się, że wślizguje się do wczorajszych spodni: znajomość i łatwość kosztem świeżości. Recyklingowy wygląd nie szkodzi wrażeniom na torze, ale byłoby miło zobaczyć kilka znaczących poprawek w prezentacji, które zbiegłyby się z pierwszą rebrandingiem sportów motorowych od 1987 roku.

Spolszczenie do F1 2018

Niektóre ponownie wykorzystane menu i przerobione komentarze to jedno, ale fakt od czterech lat (od F1 2015!) widzimy te same reklamy pełnoekranowe i uroczystości na podium. Myślę, że uroczyste uściski w garażu po zdobyciu mistrzostwa świata są nowe, ale po tym wszystkim dostajesz zdjęcie trofeum i wraca do pracy. Zaskakujące jest dla mnie to, jak szybko F1 2018 pędzi przez akt osiągnięcia ostatecznego celu Formuły 1. Kliknij i pobierz spolszczenie do F1 2018 już teraz. Te napędzane przez ludzi sekwencje wyglądają jednak lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ludzie z F1 2018 pozostają o szczebel poniżej samochodów i torów pod względem wierności, ale są natychmiast zauważalną poprawą w porównaniu z F1 2017, z dużo bardziej realistyczną animacją skóry, włosów i twarzy. Ulepszenia wizualne w innych miejscach nie są aż tak oczywiste – z pewnością przy prędkościach, które samochody F1 mają tendencję do przecinania się przez te tory – ale mimo to tam są. Jest więcej szczegółów na poboczach torów niż kiedykolwiek wcześniej, z napompowanymi liśćmi drzew, a także powierzchnie, które dzięki ulepszeniom systemu oświetlenia lepiej pokazują lata użytkowania przy dużej prędkości. Spektrum autentycznych warunków oświetleniowych w F1 2018 jest świetne, od jasnych, niebieskich dni po słabe słońce palące się przez mgłę. Nawet ponure, pochmurne warunki wyglądają fantastycznie, gdy słońce z trudem przebija się przez szczeliny w szarych chmurach powyżej. F1 2018 to świetnie wyglądająca gra wyścigowa, nie popełnij błędu.

F1 2018 spolszczenie

Ulepszenia w F1 2018 od czasu imponującego F1 2017 są w dużej mierze przyrostowe i często bardzo subtelne – i wciąż jest kilka obszarów, w których otwarcie opiera się na poprzednich wysiłkach – ale F1 2018 oferuje najlepszą obsługę i sprzężenie zwrotne siły dla dedykowanej gry F1. do tej pory kilka pożądanych ulepszeń wizualnych i tryb kariery, który lepiej niż kiedykolwiek uchwycił niuanse najpopularniejszego sportu motorowego na świecie. F1 2018 spolszczenie dostępne do pobrania dzięki naszej stronie.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *