Recenzja gry FIFA 16 na PC to trudna propozycja. Jasne, EA Canada po raz kolejny przedstawiła wszechstronny mecz piłkarski, który oferuje nieskazitelną prezentację i oszałamiające wartości produkcyjne. Jednak ciężko jest odeprzeć uczucie, że wysiłek w tym sezonie przypomina raczej uwielbiony pakiet DLC, a nie pełną aktualizację roczną, na którą można się spodziewać.

FIFA 16 download. Dowiedz się gdzie pobrać grę.

Drybling bez dotyku. Dynamiczne przekraczanie. Wykończenie kliniczne. Zaufanie do obrony. Inteligencja przechwytywania. Dobry Boże, EA uwielbia wielkie brzęczenie. Niestety, większość tegorocznie nowych funkcji na boisku przekłada się na lekkomyślne przysiady, gdy szukasz namacalnych, łatwo odczuwalnych ulepszeń w stosunku do FIFA 15.

Prawie wszystko, co było dobre i złe na boisku w zeszłym roku, pozostaje w grze FIFA 16. Oznacza to, że strzelanie z lekka, płynne podejście, dużo zabawy ze skrzydłami i wiele niecodziennych dryblingów w linii. Oczywiście oznacza to także niesamowicie solidną grę z podaniem, z naciskiem na satysfakcjonującą rozgrywkę i zaciekle bita w krzyże. Innymi słowy, bestseller EA, który przebija listy przebojów, nadal gra przebojową piłkę nożną … w przeważającej części.

FIFA 16 pobierz za darmo na swój komputer

To, co niewiele się zmieniło, obraca się wokół subtelnie majstrując przy przechodzeniu na ziemię. Wcześniej społeczność FIFA narzekała, że ​​spakowanie piłki o zapakowanym środku pola było jak gigantyczna gra w ludzką jednoręki bandytę rozgrywana między 22 milionerami. Teraz jednak, głaskanie piłki nawet 10 jardów pomiędzy pomocnikami może wydawać się wręcz lodowate, a podania są wyraźnie wolniejsze niż w zeszłym roku.

Niekoniecznie jest to zła rzecz – z pewnością daje FIFA 16 bardziej realistyczne tempo – ale biorąc pod uwagę fakt, że wiele meczów z procesorem jest już mało spektakularnych, mało punktowych spraw, pozostawia wrażenia, które są pilne, przemyślane, ale ostatecznie mało – szepczcie – nudno. FIFA 16 może czasami ulec Ciemnej Stronie Mocy, ale przynajmniej postępuje w innych obszarach. W końcu kobiety są reprezentowane podczas meczu piłki nożnej. Biorąc pod uwagę wpływ zeszłorocznego wspaniałego Pucharu Świata Kobiet na zwiększenie atrakcyjności tego sportu, jest to zachęcający ruch ze strony EA.

Pobierz FIFA 16 już teraz

Oferowane 12 narodowych drużyn kobiecych może być nieco skąpe, ale to początek i przynajmniej starano się, aby ich mecze różniły się od gry mężczyzn. Akcja jest wolniejsza i bardziej celowa. Nieco bardziej luźne okręgi skrętu oznaczają, że drybling w ciasnych przestrzeniach jest trudny, zachęcając do bardziej solidnego stylu podań. Znalazłem odświeżone zmienione tempo.

Niezależnie od tego, czy grasz kobietą, czy mężczyzną, oferta online FIFA do połykania jest silniejsza niż kiedykolwiek. Usprawnione kojarzenie EA jest w tym momencie tak pewne i niezawodne, że natychmiastowe wchodzenie w wolne od opóźnień mecze wieloosobowe jest czymś, co od razu bierzesz za pewnik. I oczywiście FIFA Ultimate Team (absurdalnie uzależniający tryb zbierania kart) powraca i pozostaje klejnotem koronacyjnym. Tym razem nagłówkiem jest FUT Draft; zestaw jednorazowych turniejów, które nagradzają Cię za zestawienie zwycięskich serii. Im większa seria zwycięstw, tym lepsze nagrody – zebrałem trzy złote paczki premium na serię trzech meczów, z których jedna dała mi Messi i Aguero jako pożyczkobiorców. W 2015 roku te soczyste nagrody w postaci kart nie są bezpłatne. Musisz wziąć udział w 15 000 monet FUT lub 300 punktach FIFA, aby wziąć udział w turnieju Draft – ten ostatni kosztuje około 1 £ / 1 $ prawdziwych pieniędzy za 100 punktów. Podczas gdy nadal możesz grać w resztę FUT za darmo i świetnie się bawić, grając w stare gry, budując ranking chemii swojego zespołu, modyfikując skład i formację, miłość EA do mikrotransakcji przypomina, że ​​FIFA 16 nie jest t dokładnie świetny stosunek jakości do ceny. Przy 50 GBP / 60 USD w wersji standardowej brak znaczących ulepszeń na polu.

Nie popełnij błędu: wciąż jest to wyczerpujący pakiet. Jest tu wystarczająco dużo licencjonowanych drużyn, lig i miejscowych podobieństw graczy, aby, no cóż, założyć własny, pozbawiony brązowych kopert rywalizujący organ zarządzający. I w przeciwieństwie do żałosnego pokazu PES 16 na PC, FIFA 16 to pękający port, który działa dobrze na różnych platformach – grałem na (co prawda potwornym) 980 TI, a późniejsza akcja 4K / 60fps była całkowicie wystawna.

Jak pobrać FIFA 16? Kliknij w poniższy button i pobierz FIFA 16 na PC.

Pomijając techniczny triumf, nie można zaprzeczyć, że Goliat piłkarski EA spoczywa na swoich znacznych laurach. Pomiędzy FIFA 09-12 każda nowa pozycja wprowadzała nowe, śmiałe poprawki – pomyśl o 360-stopniowym dryblingu i obronie taktycznej – które miały transformujący wpływ na rzeczywisty futbol z roku na rok. Jednak od czasu przejścia na silnik Ignite seria skutecznie się nie poruszała. Czy FIFA 16 to wciąż najlepsza gra w piłkę nożną na PC? Absolutnie. Czy w ciągu ostatnich dwóch lat uległa również całkowitej stagnacji? Możesz się założyć, że ma duszę Diego Costa.

RELATED ARTICLES

spolszczenie do Immortals Fenyx Rising

Spolszczenie do Immortals: Fenyx Rising już dostępne

Z Fenyx Rising doświadczyłem ogromnego otwartego świata pełnego satysfakcjonujących sekretów, zgrabnego systemu walki, który z powodzeniem równoważy taktykę defensywną i ofensywną oraz ogólnie przyjemnej estetyki, która jest znacznie bardziej kolorowa niż przeciętna gra Ubisoft. Żaden z tych elementów nie jest szczególnie doskonały, ale są one…

empire of sin spolszczenie

Empire of Sin Spolszczenie Gry na PC

Empire Of Sin, zbrodnia z czasów prohibicji, szalejąca z Romeros, od jakiegoś czasu wygląda przestępczo dobrze. Otwierając ulice Chicago z lat dwudziestych XX wieku, zaczynasz własne rakiety i trzęsienia ziemi, od czasu do czasu brudząc sobie ręce w strzelaninach z rywalizującymi gangami, które chcą poderwać…

Imperator Rome spolszczenie

Imperator: Rome Spolszczenie. Sprawdź Teraz!

Prowadzenie narodu to brudna robota. Wymaga przekupstwa, szantażu i od czasu do czasu szerzenia strachu. Zasadniczo jesteś rodzicem. Imperator: Rome to najnowsza wielka gra strategiczna firmy Paradox, tym razem służąca jako okno do starożytności. Możesz wybrać naród z epoki klasycznej, a następnie pomalować świat na…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *