Ghostbusters The Video Game Remastered Spolszczenie

Ghostbusters The Video Game Remastered Spolszczenie – Ghostbusters The Video Game Remastered Spolszczenie na PC

Zremasterowana wersja przygodowej gry akcji z 2009 roku, w której przyłączamy się w nowatorskiego rekruta tytułowych Pogromców duchów i oczekujemy na astralne byty zagrażające mieszkańcom Nowego Jorku.

Ghostbusters: The Video Game Remastered to zremasterowana wersja przygodowej gry imprezie z 2009 roku. Praca została opracowana przez studio Saber Interactive, i jej sprzedaniem zdobyła się firma Mad Dog. Opowiedziana tu sprawa jest jednak działaniem Dana Aykroyda i Harolda Raimsa, czyli scenarzystów filmowych pierwowzorów.

Fabuła
Akcja gry Ghostbusters: The Video Game Remastered leje się dwa biega po wydarzeniach odzwierciedlonych w tamtej serii filmowych Pogromców duchów. Od okresu, kiedy nieustraszonym bohaterom udało się uporać ze złym Vigo, Nowy Jork zamienił się nie do zrozumienia. Piankowy Marynarzyk jest już bohaterem telewizyjnego projektu dla niemowlęta, a Gozerowi będącemu sumeryjskim bogiem zniszczenia poświęcono nawet osobną wystawę muzealną. W takich sposobnościach do obsługi stawianej przez Petera Venkmana, Raymonda Stantza, Egona Spenglera i Winstona Zeddemore’a dołącza początkujący i niedoświadczony rekrut, jaki pragnie jej zadziałać uporać się z przyszłą plagą duchów zagrażającą mieszkańcom amerykańskiej metropolii.

Mechanika
W Ghostbusters: The Video Game Remastered akcję ukazano z pozycji trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy odwiedzamy rozmaite lokacje, wśród jakich odnajdziemy między innymi trzynaste piętro hotelu Sedwick, miejską bibliotekę, tajemniczą wyspę na leku rzeki Hudson czy nawet równoległy wymiar.

Naszym nadrzędnym zleceniem jest branie astralnych bytów. Mimo że szukamy je przy współpracy detektora energii psychokinetycznej, rolę ważnego narzędzia pracy wszyscy tu protonowy plecak związany ze ulubionym karabinem. O ile w losie małych duchów w zupełności wystarcza nam jego standardowe wyposażenie (dzięki wysyłanej przez niego wiązce protonowej możemy sięgnąć oponenta, ogłuszyć go oraz zamontować w specjalnej pułapce), o tyle przeciwko potężniejszym istotom należy wykorzystać rozmaite ulepszenia, które najpierw musimy kupić. Oprócz tych obecnych prym wiedzie miotacz szlamu, strumień stazy czy strzałki bozonowe.

Kwestie techniczne
Autorzy gry Ghostbusters The Video Game Remastered Spolszczenie pochylili się nad jej oprawą graficzną, by robiła nowe standardy. Na indywidualną uwagę zasługuje warstwa dźwiękowa, ponieważ w bohaterów wielkich z filmowych pierwowzorów przyłączyli się oryginalni aktorzy – Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Raims oraz Ernie Hudson.

Ghostbusters The Video Game Remastered Spolszczenie – Ghostbusters The Video Game Remastered Spolszczenie na komputer

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *