Godfall PC oferuje fantastyczną scenerię i przypominający duszę system walki, którego można doświadczyć zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i kooperacji, z możliwością wyboru jednej z pięciu klas broni i łącznie 12 Valorplates, które zapewniają umiejętności. Będziesz mógł dostosować się do swojej postaci przez całą grę, tworząc unikalnego bohatera, który jest tylko twój. Po raz pierwszy ogłoszone podczas The Game Awards w 2019 roku Godfall jest rozwijane przez Counterplay Games i zostanie opublikowane przez Gearbox. Wcześniej Counterplay pracował nad Duelyst – cyfrowym CCG, które zostało opublikowane przez Bandai Namco i próbowało nakreślić strategię planszową i głębię w skład gry karcianej. To efektowna wizualnie gra z dużą popularnością. Godfall, opisywany na oficjalnej stronie jako „looter-slasher”, stara się połączyć rozgrywkę w takie gry jak Dark Souls i God of War z systemami progresji i mechaniką łupów w grach takich jak Borderlands i The Division. Walka jest prowadzona w trzeciej osobie w walce wręcz i możesz grać z maksymalnie trzema innymi bohaterami w trybie współpracy – walka z gigantycznymi bestiami w zbroi jest zawsze łatwiejsza przy użyciu jak największej liczby mieczy.

Godfall Spolszczenie

Wygląda na to, że będziesz w stanie sparować i ripostować w bitwie zgodnie z klipami, które widzieliśmy do tej pory, ze skryptowymi animacjami wroga, które mogą cię zaskoczyć (podobnie jak Sekiro!). Scenariusze walki będą obejmować gry z kotami -i-mysz ze szczególnie niebezpiecznymi wrogami do spotkań grupowych i bardziej stoickich walk z bossami. Bardzo pomocne okaże się Godfall Spolszczenie z pomocą którego będziesz mógł zmienić język gry na polski. Spolszczenie do Godfall na PC możesz pobrać klikając przycisk na samym spodzie artykułu.

Godfall zostało zainspirowane m.in. Monster Hunter World

We wspomnianym wywiadzie dla PlayStation Lifestyle Keith Lee mówił o istnieniu ograniczonych ataków dystansowych oraz o tym, że gracze będą mieli do wyboru dwie bronie do walki wręcz w walce. Klasy są podobno elastyczne, co oznacza, że ​​możesz stworzyć wszechstronną postać z grywalnych bohaterów. Okazało się również, że gra została zainspirowana Monster Hunter World, więc spodziewaj się podobnej walki dotykowej.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *