Godhood Spolszczenie na PC – Godhood Spolszczenie

Strategia czasu rzeczywistego (RTS) od twórców gry Reus, w której dołączamy się w najwyższego kreującego własny kult. Poprzez inspiracje również słusznie ułożone zasady gracz może naginać zachowania uczni do prywatnej woli.Godhood Spolszczenie na PC jest pozą autorstwa studia Abbey Games – niezależnego dewelopera danego z terminów Renowned Explorers: International Society oraz Reus. W omawianym tytule mistrzu po raz kolejny bywają z materiałem boskości także kontrolowania o naszych przyjaciół.

Po otwarciu gry gracz zdobywa się w nowonarodzone bóstwo, komunikujące się z grupką swoich dawnych podopiecznych. Po uświadczeniu pierwszego nadprzyrodzonego zjawiska plemię planuje się na przyjęcie i mówienie nowopowstałej religii, oraz bliskim zajęciem jest usługę „owieczkom”. Nie jest to ćwiczenie proste – region, w którym porusza się gra daleki jest ponieważ od monoteizmu, i o wyższość w nim walczy wielka liczba bogów o zupełnie różnych dekalogach.

Mechaniki gry oparte są o codzienne systemy dane z sztuce typu „zabawa w boga” (ang. god game). Kontrahent nie steruje to bezpośrednio każdym uczestnikiem swojego kościoła, a jedynie wskazuje im ścieżkę, którą zajmują podążać. Głównym sposobem regulowania jest hierarchia wartości, która stanowi o aktualnym, jakie użycia są wskazane, i jakie są grzeszne. Przykładowo, gracz może nieść wśród znajomych uczni ideologię wojny, miłości, poświęcenia czy honoru, co stworzy, że religijni zależni będą podatniejsi do jasnych pracy. Potępienie rozwiązłości czy zachłanności odwiedzie ich oraz od skręcania z zalecanej drogi.

Godhood Spolszczenie na PC Jako iż jakaś z propozycji może być mętna lub uświęcona, występuje odpowiednio długa rozpiętość kultów – możemy przykładowo zostać miłosiernym bogiem pokoju, krwiożerczym awatarem wojny czczonym ofiarami z pracowników, honorowym uosobieniem sprawiedliwości albo dionizyjskim bogiem ceniącym luksus i radość. Oprócz samych zasad bóstwo winno też zasugerować poddanym swe rytuały religijne i monumenty kładzione na osobną cześć. Najbardziej romantyczni członkowie plemienia mają a szanse zostać kapłanami, dużymi w świętej edukacji kolejnego pokolenia i do odleglejszego ciągu zgromadzenia.

Pan potrafi też brać specjalnych wytrzymałości oraz kompetencje. Dodają się one zwłaszcza podczas sakramentów, czyli kulturowych walk z plemionami innowierców.

Godhood Spolszczenie na PC – Godhood Spolszczenie Do Pobrania

RELATED ARTICLES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *