Podczas uroczystości Guerrilla Collective pokazano nowy film dla Cardaclysm, który jest zarówno spektakularną grą karcianą, jak i cyfrową kolekcjonerską grą karcianą od Elder Games z “elementami RPG akcji”.

Cardaclysm Pobierz na PC

Masz misję pokonania czterech jeźdźców apokalipsy, ale najpierw musisz zbadać świat i zebrać niszczycielską kolekcję kart. Wygląda na to, że eksplorujesz trójwymiarowe sekcje izometryczne, a następnie angażujesz się w turową walkę kartową, gdy napotykasz wrogów.

Cardaclysm do pobrania na PC

Gra jest obecnie w fazie wczesnego dostępu na Steam i możesz pobrać darmowe demo, aby wypróbować ją samodzielnie. Gra obiecuje „5 frakcji i ponad 200 kart, każda z własnymi unikalnymi zdolnościami, grafiką i animacją 3D”. Cyfrowe CCG spadają na nas od czasu Hearthstone, ale wydaje się, że Slay the Spire miało duży wpływ na gatunek, łącząc budowanie talii ze strukturą roguelike. Widziałem niektórych komentatorów, którzy ich męczyli, ale zagram każdego, by zastąpić moją obsesję Slay the Spire. Deweloper ma nadzieję, że gra zostanie wydana późną jesienią, ale pozostanie we wczesnym dostępie „dopóki nie zostanie ukończona”.

Cardaclysm Download

RELATED ARTICLES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *