Nie zawsze byłem wyrafinowanym urbanistą. Dorastałem pod pachami wściekłych rolników, a jeśli wiem jedno, to wściekli farmerzy będą uprawiać ziemię ze złością. Więc kiedy zobaczą tę recenzję Farming Simulator 17 pobierz, spodziewam się, że płynna kiszonka uderzy w wentylator.

Farming Simulator ma długie i mało prawdopodobne dziedzictwo. Kiedy recenzja Farming Simulator 2009 opublikowana przez Phat Chopps trafiła na Game Debate, była to najczęściej czytana recenzja wszechczasów na stronie. Od tego czasu co drugi rok odbywa się kolejna udana iteracja, jeśli usprawiedliwisz dwuletni flirt z telefonem komórkowym.

Ale wrócił! Oto znowu na PC, a dobry Boże, to okropne. Teraz muszę tylko wspomnieć, że to moja pierwsza (i niewątpliwie ostatnia) wyprawa do świata rolnictwa na PC, ale po ponownym przeczytaniu przełomowej recenzji Choppsa brzmi, jakby nic się naprawdę nie zmieniło. Zasadniczo spędzisz czas, robiąc jedną z dwóch rzeczy:

1) Prowadzenie dużego, wolnego pojazdu w pasach w górę iw dół pola
2) Patrząc na strony o skomplikowanych liczbach i zastanawiając się, dlaczego przeszkadzasz

Oto jak zarabiasz pieniądze. Uprawiasz pola. W górę iw dół, niezależnie od tego, czy sadzisz nasiona, czy orasz ziemię, zbierasz plony, czy rozpylasz wszelkiego rodzaju buntujące się chemikalia w tym miejscu. W górę i w dół. Bez końca. Istnieją okazjonalne małe misje, które możesz wykonać Farming Simulator 17 pobierz dla innych rolników, które w zasadzie wymagają przejścia w górę lub w dół na polu innego biednego schmucka (szczególnie jeden wyróżnia się limitem czasu wynoszącym 45 minut. To jest prawdziwy czas życia, który można spędzić robienie czegoś – cokolwiek – innego). Na chwilę przerwy jest pulsująca gra pobierająca jajka, w której chodzisz po kurniku, zbierając losowo złożone jaja.

Gram w wiele gier, wiesz? I tak naprawdę zawsze sprowadza się do pytania „czy można się tu dobrze bawić?”. Prawie zawsze odpowiedź brzmi „tak”, a następnie możemy przejść do „jaka jest zabawa”. lub „jaką formę ma zabawa?”. Ale Farming Simulator natychmiast się przewraca. To nie jest zabawne. Jeśli w jakiś sposób możesz cieszyć się jazdą w górę i w dół dosłownie godzinami, słuchając okropnej muzyki i zastanawiając się nad niewybaczalnie leniwą grafiką z 1999 roku, gra ma swoją biznesową stronę. Ale szczerze, będziesz musiał spędzić wiele godzin ogłuszającej nudy, zanim to się w ogóle pojawi. Następnie można kupić wszelkiego rodzaju pojazdy i maszyny, od pił łańcuchowych po kombajny. Zabawa ze wszystkimi nowymi zabawkami powinna być świetną zabawą, ale w rzeczywistości oferuje nowe sposoby wchodzenia i schodzenia z boiska. Rzeczywiste modele samej maszyny rolniczej są przejezdne, co sprawia, że ​​czasem dziwnie wygląda widok ładnie odwzorowanego traktora jeżdżącego po świecie, który wygląda jak projekt komputerowej nauki w szkole podstawowej.

Farming Simulator 17 do pobrania

Zatem naturalnie traci się koncentrację i działa koza. Ale nawet teraz nie ma się czym cieszyć. Robienie kręgów zbożowych jest po prostu zbyt ciężką pracą, a ragowanie pickupa po mieście przebiegającym przez pieszych wskazuje szczerze na brak połysku. Jasne, na drodze są inne pojazdy – bardzo rzadko – i inni ludzie błąkają się po okolicy. Ale zderzenie czołowe w twojej ciężarówce nie ma żadnego skutku Farming Simulator 17 do pobrania i możesz dosłownie przejechać przez pieszych bez żadnego rozpoznania kolizji. To nie tak, że oczekuję, że zrobią to GTA, ale dlaczego w ogóle mają inne samochody na drodze? To jest po prostu bardzo leniwe. Wydaje się, że wszędzie tam, gdzie można wyciąć rogi. Można by pomyśleć, że grając w tę samą grę z roku na rok, mieliby już podstawy. Jeśli masz pecha, możesz połączyć swoje pojazdy ze scenerią, zmuszając do ponownego załadowania wcześniej zapisanej gry. Przenoszenie obiektów (co jest całkowicie bezcelowe, ale wciąż jest cechą w grze) jest niewygodne i niewygodne. Zatrudnianie AI jest komicznie złe. Zatrudniłem faceta, aby dokończył orkę na moim polu, ponieważ gdybym musiał zrobić jeszcze jedną sekundę, wyszarpałbym sobie oczy, a gdy wróciłem, pole było ukończone idealnie na około 2/3 drogi, a potem źle się ostrzygłem i ciągnik porzucony na pobliskim zboczu wzgórza. Dobra robota, chłopcze. Dlaczego więc jest to ogromny sukces? Nie mam pojęcia i mogę jedynie dzielić się własnymi doświadczeniami. Uwielbiam okolicę i przebywanie na polach, ale Farming Simulator 2017 oferuje niewiele graficznego piękna, dzięki któremu poczujesz się naprawdę. Wszystko jest obowiązkowe, począwszy od ekranu ładowania. Samouczek jest zdezorientowany i ma tak bolesną próbę osobowości, że zastanawiasz się, czy został napisany przez prymitywny eksperyment sztucznej inteligencji. Kupowanie i sprzedawanie twoich towarów jest słabo wyjaśnione, a kiedy zrozumiesz, nie oferuje żadnych realnych możliwości poza kontynuowaniem, podobnym do drona, powtarzaniem tych samych nudnych zadań przez resztę czasu.

Pobierz Farming Simulator 17

Istnieje wiele miejsc, w których sukces poprzednich tytułów mógłby zapewnić bezpieczeństwo finansowe niezbędne do tego, aby ta wersja poczuła się trochę polsko, ale nie ma jej wcale. I cena pobierz Farming Simulator 17! Jeśli byłby to tytuł Excalibura za 4,99 $, to chyba mógłbym im wybaczyć i po prostu wzruszyć ramionami. Ale to tytuł w pełnej cenie! Każda chwila, w której byłem przykuty do tej gry, była nędzą

RELATED ARTICLES

The Survivalists spolszczenie

The Survivalists Spolszczenie

Kooperacyjne i otwarte gry survivalowe są jednymi z najlepszych. Niektóre z moich najlepszych doświadczeń to granie ze znajomymi na jakiejś cyfrowej wyspie, przetrwanie dzięki gromadzeniu zasobów i opracowywaniu dowolnej wersji ulepszeń, której wymagała gra. Ale zdecydowanie są one mieczem obosiecznym, a niektóre z moich najbardziej…

noita spolszczenie

Noita Spolszczenie

Głęboko w mrocznych szczelinach Noity, w jednym z obszarów odpoczynku między piekielnymi biomami, z roztargnieniem kupiłem modyfikator zaklęć, którego nie do końca rozumiałem. Jednym z głównych aspektów tej wspaniałej, doprowadzającej do szału gry roguelike jest wiele sposobów, w jakie możesz zmieniać swoje magiczne różdżki. Dzięki…

Gra na urządzeniach mobilnych

Granie na urządzeniach mobilnych – garść informacji podstawowych Od ładnych paru lat urządzenia mobilne przebojem wdarły się na rynek. Dziś można wykorzystywać je do niezliczonej wręcz ilości najróżniejszych zastosowań. Oprócz standardowego dla telefonów dzwonienia i wysyłania SMS-ów możemy używać telefonów i tabletów na przykład do…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *