W obecnych czasach musimy stać się bardziej kreatywni, aby wymyślić sposób na wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi. Bezpiecznym sposobem na to może być urządzenie wirtualnego wieczoru gier. Wybierzcie swoje ulubione planszówki lub grę online i połączcie się razem!

Więcej o tym opowie Klara Czerwińska, która przedstawi pomysły na spędzenie wspólnego czasu ze znajomymi online. Pozwoli to wam wypróbować nowe gry, da wam dawkę śmiechu i zabawy. Informacje o naszej autorce i więcej jej artykułów znajduje się tutaj.

Połącz się ze znajomymi

 

Dobre pomysły na wirtualny wieczór gier utrzymują wszystkich zaangażowanych w grę i pozwalają na spędzenie czasu z przyjaciółmi i ukochanymi. Możesz zmaksymalizować zaangażowanie, upewniając się, że wybrane przez Ciebie gry i technologie działają płynnie.

Gdy wybierzesz platformę wideo i wszyscy zostaną zaproszeni do rozmowy, nadszedł czas, aby podzielić się ekranem i rozpocząć grę. Bez względu na to, jakiego programu używasz, współdzielenie ekranu powinno działać w ten sam sposób.

Na Skype przycisk udostępniania ekranu wygląda jak dwa pola, ale pamiętaj, że funkcja ta jest dostępna w Chrome tylko wtedy, gdy korzystasz z aplikacji internetowej. Jeśli ktoś nie ma Chrom, powinien pobrać program Skype. W Zoomie nazywa się to Nowe udostępnienie u góry ekranu.

 

Wybierz grę

Niektóre mobilne wersje klasycznych gier planszowych usprawniają rozgrywkę i zawierają instrukcje w aplikacji, dzięki którym przestrzeganie zasad jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Po zebraniu grupy znajomych i połączenie się online wystarczy wybrać grę online. Oto kilka propozycji:

Sloty

 

Jednym z ciekawych rozwiązań jest zaproszenie znajomych do gry w kasynie online. Stwórzcie swoje własne Las Vegas w swoich własnych domach w Polsce. Przebierzcie się odpowiednio i przygotujcie się na wyjście do kasyna. Wybierzcie swoje ulubione sloty i rozpocznijcie rozgrywkę!

Jako że, możliwość wybrania się do prawdziwym kasynie jest w tym momencie ograniczona. Wybierzcie kasyno online blik, które zapewni łatwą wpłatę i wypłatę pieniędzy do wszystkich polskich banków.

Jackbox

 

Jeśli uwielbiasz gry Jackbox Party Pack, takie jak Quiplash i Fibbage, ucieszy Cię wiadomość, że w te tytuły można grać zdalnie i tylko jedna osoba musi być właścicielem gry, aby wszyscy inni mogli w nią grać. Każdy przyłącza się do rozmowy wideo, a właściciel gry dzieli się swoim ekranem.

Uczestnicy przechodzą na jackbox.tv na swoich urządzeniach mobilnych i wpisują kod pokoju, aby wziąć udział w grze. Niektóre gry można kupować indywidualnie, np. Quiplash, Fibbage, Use Your Words, Drawful i Jack Trivia You Don’t Know.

Trivia

 

Bezpłatne RTG oferuje graczom sześć kategorii – sztuka, nauka, wiedza ogólna, geografia, historia i rozrywka – a następnie praktycznie nieskończoną ilość pytań w każdej z nich. Gra jest bardzo łatwa: po prostu wybierz kategorię, a następnie przewiń pytania.

Aby zobaczyć odpowiedź na pytanie, kliknij na nią. I tyle. Jeśli chodzi o logistykę gry, proponujemy, aby jedna osoba była gospodarzem, dzieliła się z grupą swoim ekranem i ujawniała odpowiedzi.

Heads up

 

Dostarczony przez kochającą zabawę Ellen DeGeneres, Heads Up zajmuje prosty format zgadywania i sprawia, że jest to zabawne, ponieważ gracze trzymają swoje telefony komórkowe na głowie. Wieczór gier online z Heads up! posiada technologię w ramach technologii.

Będziesz musiał zobaczyć wszystkich swoich gości na Zoom lub innym połączeniu wideo (ustaw na widok galerii, aby wszyscy widzieli wszystkich na raz), a następnie zagrajcie w grę na swoich telefonach komórkowych.

Among us

 

Among us to gra, która odbywa się w przestrzeni kosmicznej, w której każdy z graczy przyjmuje jedną z dwóch ról, z których większość to Załoga, a określona liczba to Oszust.

W grze jest 1-2 oszustów, którzy próbują zabić załogę i nie dać się złapać przez załogę (wszyscy inni), podczas gdy załoga próbuje dowiedzieć się, kto jest oszustem i spróbować przeżyć podczas wykonywania zadań dla statku. Zabawna gra oparta na dedukcji, zaufaniu i komunikacji.

Cards Against Humanity

 

Jeśli szukasz sposobu na wirtualny wieczór gier z przyjaciółmi, zawsze możesz spróbować zagrać w popularną grę karcianą “Cards Against Humanity”. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, “Cards Against Humanity” jest grą karcianą dla dorosłych, w której jeden z graczy wybiera kartę z pytaniami.

A pozostali udzielają najzabawniejszych odpowiedzi wybierając kartę ze swojej ręki. Jak sugeruje nazwa gry, odpowiedzi są zazwyczaj nieokrzesane.

Podsumowanie

 

Internet zapewnia Ci dostęp do niezliczonej ilości gier online, w które możesz grać ze znajomymi. Wybierzcie te najbardziej was interesujące i które sprawią, że spędzicie miły wieczór razem. Bawcie się dobrze!

 

RELATED ARTICLES

Niezwykle ciekawa gra na automatach

Zapewne wiemy o tym, że sporo ludzi na całym świecie gra w kasynach. W dzisiejszych czasach tak naprawdę nie ma w tej kwestii żadnego ograniczenia, bo może robić to każdy kto jest pełnoletni. Dodatkowo warto wiedzieć, że na dzień dzisiejszy wcale nie oznacza to szukania…

death trash spolszczenie

Death Trash Spolszczenie gry

Gra zawiera opcjonalny tryb kooperacji na podzielonym ekranie: – Drugi gracz może wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie kampanii – Drugi gracz ma własną postać, statystyki, ekwipunek itp., Ale wspólne postępy w zadaniach – Obaj gracze są ograniczeni do tego samego miejsca , ale może…

Czym są kupony bukmacherskie?

Kupon to podstawa działalności każdego bukmachera. Jest jednocześnie dowodem zawarcia zakładu, a także dokumentem uprawniającym do wypłacenia pieniędzy w przypadku wygranej. Kupony bukmacherskie muszą w związku z tym spełniać kilka wymogów formalnych. Powinno się o nie również dbać, ponieważ bez niego nie będzie można dokonać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *