Lost Ember Spolszczenia Po Polsku

Lost Ember Spolszczenia Po Polsku – Lost Ember Spolszczenia Po Polsku na PC

Przygodowa gra akcji, w której uzależniamy się w wilka posiadającego ponadnaturalne zdolności i podążamy ruiny starożytnej cywilizacji. Akcja Lost Ember wylewa się w mieszkaniu, gdzie niegdyś stała metropolia fikcyjnego ludu wzorowanego na plemieniu Inków.Lost Ember to przygodowa gra akcji. Opracowało ją niemieckie studio Mooneye, dla którego był więc debiutancki projekt.

Akcja gry formuje się w gruzach metropolii Machu Kila, stary będącej siedzibą imperium fikcyjnego ludu Inrashi, przypominającego pod wieloma powodami Inków. Cywilizacja ta dawny temu pusta, a wybudowane poprzez nią monumenty szły się częścią polskiego lasu. Podczas imprezy gracz kieruje wilkiem będącym dużo opętywania ciał innych zwierząt. Czerpiąc z tej mocy, musimy przemierzać świat a ruch po kroku odkrywać prawdę o aktualnym, co spowodowało do spadku Machu Kila.

Lost Ember Spolszczenia Po Polsku to przygodowa gra inicjatywy a podczas imprezy budzimy się głównie eksploracją, co dobry okres trafiając na wyzwania testujące naszą umiejętność lub spryt. Większość czasu gościmy w piłce wilka. Jest on krótki oraz duży, to równie doskonale radzi sobie podczas pokonywania długich dystansów, kiedy i polowań. Te cechy nie wystarczają a do pokonania gry. Odpowiednie jest zbieranie ciał obcych stworzeń a uzyskiwanie ich niesamowitych siły do zniesienia ścian także tematów, którym wilk nie istniał w bycie sprostać. Podczas imprezy napotykamy wiele różnych wariantów zwierząt mających własnymi cechami. Przykładowo, opętanie ptaków pozwala nam latać, ryb – nurkować, i jako kret kopiemy podziemne tunele.W podróżach wilkowi towarzyszy magiczna istota przypominającą czerwoną kulę światła, która uczestniczy mu znaleźć możliwość do charakterze. Jej siła umożliwia zarówno sprawdzić wspomnienia z czasów sprzed upadku cywilizacji Inrashi.

Lost Ember Spolszczenia oferuje dobrą trójwymiarową oprawę graficzną, która miast na realizm daje na rzeczywiste tony i nieco kreskówkową stylistykę. Warto nadmienić, że warstwę dźwiękową opracowało dwóch weteranów studia Rockstar North – Craig Conner (odpowiedzialny za grę w całej kolekcji Grand Theft Auto) oraz Will Morton (autor efektów dźwiękowe i dialogów w kilku edycjach tegoż jedynego cyklu).

Lost Ember Spolszczenie Po Polsku – Lost Ember Spolszczenie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *