Nadchodzi Mafia II, która rozpoczyna nową erę mędrców i stworzonych ludzi. Jeśli na to czekałeś, jest dobra wiadomość – gra jest fajna. Strzelaniny w barach, podczas których wybuchają butelki i leci szkło, znajdowanie tłumu hakującego twojego przyjaciela na śmierć i chodzenie do burdeli to świetne czasy. Jednak te chwile to nie cała gra, a towarzyszące im części ranią całość.

Mafia 2 spolszczenie do gry

Kliknij i pobierz Mafia 2 spolszczenie plików. W Mafia II wcielasz się w postać Vito Scalettę, młodego Włocha, który wraca z II wojny światowej i zastaje swoją matkę i siostrę na haku lichwiarza. Jak każdy gangster w filmie gangsterskim, Vito decyduje, że nie chce kiepskiego życia w slumsach i idzie na szlak przestępczości zorganizowanej, aby zarobić trochę gotówki. Będziesz z Vito, gdy on walczy z kolesiami, kradnie samochody i przymierza różne odlotowe stroje. Wszystko to dzieje się w Empire Bay, nowojorskim mieście pełnym ludzi, gliniarzy, samochodów i kolekcjonerskich magazynów Playboy. Teraz, na pierwszy rzut oka, Empire Bay wygląda jak otwarty świat – pełen misji i zadań, które możesz podjąć w Vito. Tak nie jest. W dowolnym momencie będziesz mieć jedną misję i zawsze będzie ona napędzać historię. Wszystkie ikony na mapie – sklepy odzieżowe, sklepy z bronią itd. – to tylko sposoby na ulepszenie tej misji. Często zdominowany i umierający? Kup lepszą broń po ponownym uruchomieniu. Policjanci na twoim ogonie? Zapłać za zmianę tablicy rejestracyjnej podczas jazdy. Nie będziesz błąkać się po ulicach Mafii II, podejmując dorywcze prace i spotykając nieznajomych; to jest świat zbudowany wokół misji, które wykonujesz. Czy to jest zła rzecz? Oczywiście, że nie – jest to po prostu coś, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ łatwo byłoby spojrzeć na tę grę i pomyśleć, że są w niej godziny wolności. Problem polega na tym, że w Empire Bay jest tylko zadanie do wykonania, miejsce wydaje się niezręcznie puste – nie wydaje się, że żyje. Jeździsz po ulicach i widzisz innych ludzi i samochody, ale wydaje się, że to Truman Show. Wszystko dzieje się z twojego powodu. W innych grach nie ma takiego „a-ha” momentu, w którym zdajesz sobie sprawę, że w tych wielkich metropoliach dzieje się coś. Empire Bay jest jak pusty zestaw do zabawy, a to podważa wiarygodność bycia światem Vito. Mafia II to interesująca opowieść o gangsterze ze świetnym głosem i fajnymi przerywnikami; jeśli masz swędzenie „stworzonego człowieka”, nie krępuj się go tutaj podrapać, ale przygotuj się na całkiem standardową strzelankę trzecioosobową w dziale rozgrywki.

Spolszczenie do gry Mafia 2

Mechanik „; chowaj się, zabij wszystkich, zrób to jeszcze raz” nie zachwycił mnie, ale też mnie nie zawiódł. Mafia II to solidna, mała gra, która zapewni Ci frajdę – po prostu nie oczekuj świata. Już teraz pobierz Spolszczenie do Mafia 2 na swój komputer.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *