Mistover Spolszczenie

Mistover Spolszczenie – Mistover Spolszczenie na PC

Turowa gra RPG, w której zostajemy na czele grupy śmiałków badających Wir – mroczne miejsce, gdzie kontaktują się ze sobą różne wymiary. W trakcie rozrywki w Mistover przemierzamy ponure lokacje, badając ich zakamarki i kierując czoła czyhającym na nas niebezpieczeństwom.

Mistover Spolszczenie jest szarą grą RPG. Tytuł został stworzony przez jednostkę KRAFTON, do jakiej należą między innymi studia Bluehole oraz PUBG Corporation.

Fabuła
Mistover przenosi nas w jazdę do niebezpiecznego, fantastycznego świata. Niegdyś piękne Królestwo Arta zostało potrącone przez maszkary, które przedarły się z naprawdę zwanego Wiru (ang. Vortex) – miejsca, gdzie łączą się ze sobą różne wymiary, zniekształcone w wniosku działania tajemniczej Mgły. Kiedy płaciło się, że dla mieszkańców okolicy nie liczy obecnie ratunku, potwory zniknęły bez śladu. Nieliczni ocaleli postanowili zapobiec powtórzeniu się kataklizmu w perspektywie – wysłali podróż w charakteru sprawdzenia Wiru. Wtedy absolutnie nad jej członkami przejmujemy kontrolę w trakcie zabawy.

Mechanika
W Mistover akcję przedstawiono w obrazu izometrycznym. W zbiór swej drużyny mogą iść przedstawiciele ośmiu profesji; wśród nich znajdziemy między innymi Paladyna, Ronina (wojownika z Dalekiego Wschodu), Czarownicę lub chociażby Wilkołaka. Przemierzając zróżnicowane, choć jednakowo ponure lokacje pokroju górskich szczytów, gęstych lasów i miasteczek, musimy dobrze stawiać następne etapy; jedzenie kończy się bowiem szybko, kiepska widoczność utrudnia dostrzeganie zagrożeń, a śmierć każdego bohatera ma tu charakter permanentny. Na osobistą uwagę zasługuje wyżej wspomniana Mgła, jaka na różne sposoby działa na bliskich podopiecznych, ich sprzęt i indywidualne lokacje czy zamieszkujące je idee. Rezultaty jej obowiązywania może zniwelować tylko specjalne narzędziem i ogromny odpoczynek.

Pomimo iż zajmowanie się w starcia jest ostatecznością, prędzej czy później musimy powstać do okazje. Potyczki posuwają się w trybie turowym. W ich trakcie należy odpowiednio żonglować ponad dwudziestoma umiejętnościami, którymi kierują poszczególni członkowie drużyny. Poza tymże ważną rolę odgrywa formacja; właściwe ustawienie herosów pozwala bowiem wyprowadzać skoordynowane, oraz co za tym idzie – potężniejsze ataki. Jeśli jednak dana okazja zaprezentuje się za ciemna, można zaryzykować salwować się ucieczką.

Za uważną eksplorację i istotne plądrowanie odwiedzanych miejsc (które są generowane proceduralnie) jesteśmy nagradzani nowoczesnym wnętrzem i udogodnieniami dla obecnie posiadanego sprzętu. Dodatkowo w granicę postępów protagoniści tłumaczą się nowych znajomości.

Kwestie techniczne
Mistover posiada rysunkową, choć posępną grafikę, która pod względem stylistyki budzi zintegrowania z takimi tytułami jak Darkest Dungeon lub Iratus: Lord of the Dead.

Mistover Spolszczenie – Mistover Spolszczenie PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *