Age of Empires 3 zawsze było czarną owcą – niekochanym najemnikiem ze swojej serii, który nigdy nie został zaakceptowany przez inne oddziały, niezależnie od jego osiągnięć. Cierpiał, będąc kontynuacją gry definiującej gatunek, która okazała się najlepszą z umierającej rasy strategii czasu rzeczywistego. Następnie doszło do tego, że Age of Empires 2 było mistrzowską klasą w dziedzinie izometrycznej sztuki pikselowej – utraconej estetyki, która jak solidny antyk, pięknie błyszczy odrobiną polerowania (jak zauważył Fraser w swojej recenzji). Z drugiej strony, Age of Empires 3 pochodzi z ery grafiki 3D, w której wszystko w tym gatunku wyglądało na sztywne i nierówne, ale nie zauważyłeś, ponieważ wiele z nich było ukrytych między dużymi pikselami i liniami skanowania monitora. .

Age of Empires 3 Definitive Edition Spolszczenie

Zremasterowane Age of Empires 3 przypomina oglądanie rekonstrukcji historycznych bitew na ekranie 4K, tylko po to, by odkryć, że wykonują je skrzypiący animatroniczni żołnierze. Dzięki naszej stronie możesz ściągnąć Age of Empires 3 Definitive Edition spolszczenie aby grało Ci się wygodniej. Zwiększona liczba klatek na sekundę i rozdzielczości podkreślają niedopracowane animacje i pozornie nie ulepszone tekstury tej 15-letniej gry. Jest zaktualizowany silnik fizyki, ale jedyny raz, kiedy wydawał się namacalny, to sytuacja, gdy sześcienny fragment walącego się budynku odbił się od sąsiedniego budynku jak nieważki blok styropianu. Więc Age of Empires 3 nie wygląda zbyt dobrze. Ale jego mocne strony tkwią gdzie indziej, w niezliczonych drobnych udogodnieniach i udoskonaleniach jakości życia, które mogą sprawić, że będzie bardziej atrakcyjny dla nowicjuszy serii niż jego poprzednik. Age of Empires 3 pozostaje solidnym RTS-em w stylu potyczki, który wypadłby lepiej, gdyby nie został wydany wkrótce po grze, która jest tak wyraźnie ulubionym strategicznym dzieckiem Microsoftu. Podczas gdy Age of Empires 2 otrzymało kilka rozszerzeń w ciągu ostatniej dekady, w tym zupełnie nowy dla Definitive Edition, nie ma tutaj żadnych nowych kampanii poza podstawową grą i jej dwoma wydanymi w tym czasie rozszerzeniami – to 27 kampanii w porównaniu z ośmioma (dwanaście jeśli liczysz na cele charytatywne oddzielne działania jako kampanie). Być może w 2005 roku przerywniki filmowe w grze i bardziej kinowe wrażenia wystarczyły, aby nadrobić mniejszą ilość treści, ale nie oferują one zbyt wiele pod względem atrakcyjnej narracji lub pisania dzisiaj (międzypokoleniowa opowieść w WarChiefs ekspansja jest najlepsza z tak sobie wielu). Jeśli nie przejmujesz się kampaniami dla jednego gracza i zamiast tego szukasz energicznego RTS-a do gry online ze znajomymi, to jest to ścieżka najmniejszego oporu do gatunku, z mnóstwem poprawek jakości życia, które ułatwiają zaaklimatyzować się (jest też całkiem rozsądnie wyceniony na Steamie i dostępny w Xbox Game Pass).

Spolszczenie do Age of Empires 3 Definitive Edition

Jeśli jesteś istniejącym fanem Age of Empires 3, to jest to najlepszy sposób, aby grać dalej, nawet jeśli zakres ulepszeń odzwierciedla jego status jako najmniej lubianej pozycji w serii. Chociaż Age of Empires 3 wymaga mniej cierpliwości niż Age of Empires 2, jest również mniej satysfakcjonujące w perspektywie długoterminowej, starając się dopasować do elegancji gry, która była aktualizowana i udoskonalana przez 21 lat. Koniecznie pobierz spolszczenie do Age of Empires 3 Definitive Edition aby cieszyć się przyjemną i wygodną rozgrywką.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *