Pine Spolszczenie – Pine Spolszczenie na PC

Przygodowa gra akcji TPP z gorącym światem. Podczas gry próbujemy zostać na tajemniczej wyspie, pełnej drapieżników oraz inteligentnych ras. Ich prowadzeniem sterują zaawansowane moduły sztucznej inteligencji, mogące spowodować ogromne kolei w wszystkim ekosystemie. Pine to przygodowa gra akcji. Projekt opracowało studio Twirlbound, i sprzedała firma Square Enix Collective.

Fabuła

Akcja rusza się na wyspie Albamare, stopniem rozwoju przypominającej epokę kamienia łupanego. W ustawieniu tym ludziom nie nie udało się wdrapać na grzbiet łańcucha pokarmowego z motywu obecności kilku innych inteligentnych ras, spośród jakich grupę może pochwalić się pełniejszą siłą dodatkowo znacznie silnymi rozmiarami.

My realizujmy się w zdrowego chłopaka, będącego członkiem samego spośród modnych ludzkich plemion. Jego lud istnieje na strony zagłady i więc na krajowe barki spada obowiązek odkrycia nowoczesnego zakładzie dla pobratymców.

Mechanika

W Pine Spolszczenie wydarzenia badamy z celi danej za plecami bohatera. Podczas imprezy eksplorujemy świat o aktualnej strukturze, gromadzimy przedmioty, radzimy sobie z wyzwaniami platformówkowymi również przede ludziom walczymy.

Jako sam z najdrobniejszych drapieżników bohater zmuszony jest przeważnie liczyć na sprycie oraz technologiach składankowych. Otwarte walki nie są jednak samobójstwem. Gracze mogą kierować różne ataki i kombosy i budować uniki. Nie wyszło też opcji otrzymywania z łuków. Co dobre, nieprzyjaciele potrafią wychować się naszych metod i powiększyć nasze możliwości w starciu z nami, np. poprzez wypróbowywanie nowoczesnych strategii lub wzmacnianie naszych atrybutów fizycznych

Fundamentem walki w Pine jest aktywny świat. Wyspa żyje własnym byciem – każde linie, zwierzęta oraz plemiona utrzymywane są przez zaawansowane moduły sztucznej inteligencji, potrafiące podejmować istotne decyzje nawet pod nieobecność gracza. Autorzy wsparliśmy ten odcinek sztuki na silnej symulacji, opierającej na bieżącej teorii o byciu ekosystemów natomiast ich ewolucji, gdzie każda myśl robi co może, aby poznać oraz wesprzeć wartość swojego wyborze. Dostarcza to głównie do gwałtownych zmian w układach miar na wyspie, co przybywa na wzrost rozgrywki.

Sama wyspa duża jest sekretów a ich wykrycie nie tylko pozwala poznać sprawę tego pola, ale przynosi nam dojazd do wielu dobrych przedmiotów. Przykładowo, odnalezienie zapalniczki umożliwia korzystanie zapału do odstraszania wrogów lub atakowania ich.

Pine Spolszczenie – Pine Spolszczenie na komputer

RELATED ARTICLES

Jak zadbać o dobrą atmosferę w pracy

Miła atmosfera w pracy z pewnością będzie się przekładać na skuteczniejsze wykonywanie obowiązków zawodowych. Pamiętajmy o tym, że niezależnie od tego, gdzie pracujemy, czynności przez nas wykonywane są naszym obowiązkiem. Jest to po prostu konieczność, a więc trzeba robić wszystko, aby sobie poprawić komfort pracy. Branża, w której działamy nie…

The Survivalists spolszczenie

The Survivalists Spolszczenie

Kooperacyjne i otwarte gry survivalowe są jednymi z najlepszych. Niektóre z moich najlepszych doświadczeń to granie ze znajomymi na jakiejś cyfrowej wyspie, przetrwanie dzięki gromadzeniu zasobów i opracowywaniu dowolnej wersji ulepszeń, której wymagała gra. Ale zdecydowanie są one mieczem obosiecznym, a niektóre z moich najbardziej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *