Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję, ponieważ miałeś rękę do odparcia zainfekowanych mieszkańców Kijuju. Jednak do tej pory tylko gracze konsolowi mogli cieszyć się walką z hordami; na szczęście to się wkrótce zmieni.

Jak pobrać spolszczenie do Resident Evil 5?

Resident Evil 5 pojawił się na komputerach PC i chociaż wydanie na komputery nie jest wyczynem reżyserskim, pakując mnóstwo dodatkowej zawartości, kilka nowych dzwonków i gwizdków z pewnością sprawia, że ​​jest to solidna poprawa w stosunku do wersji konsolowych i prawdopodobnie najlepsza wersja gry, która została wydana. Jeśli nie znasz historii Resident Evil 5, pozwól, że przedstawię krótkie i wolne od spoilerów podsumowanie. Chris Redfield, jeden z ocalałych z incydentu Arklay Mansion w oryginalnym tytule Resident Evil, dołączył do nowej grupy znanej jako Bioterrorism Security Assessment Alliance, światowej organizacji, której zadaniem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się broni biologicznej. Chris zostaje wysłany do fikcyjnego regionu Afryki z powodu możliwej epidemii i spotyka swoją nową partnerkę, Shevę Alomar, która pomaga w jego śledztwie. Po drodze Chris i Sheva stają twarzą w twarz ze znajomymi ludźmi z przeszłości Chrisa i odkrywają spisek, który może być najbardziej śmiertelnym zagrożeniem, przed jakim kiedykolwiek stanął świat. Gracze mogą wybrać grę samodzielnie lub z przyjacielem dzięki Games for Windows Live, chociaż tytuł ma trochę niezgrabny system menu do łączenia graczy razem. Możesz poszukać innych gier lub zaprosić graczy, aby wskoczyli z tobą na misję, ale tytuł jest tak naprawdę przygotowany do nawiązywania sesji ze znajomymi, gdy jesteś już w rozdziale. Natychmiastowe zorganizowanie sesji i wysłanie zaproszenia do kogoś może potencjalnie zagubić się w niezgrabnym systemie menu, który nie został uproszczony dla użytkowników komputerów i może spowodować kilka minut zamieszania. Jednak, podobnie jak w wersji na konsole, jeśli gracz wypadnie z gry, sztuczna inteligencja natychmiast podnosi się w miejscu, w którym był i pozwala na kontynuowanie gry, co jest dużym plusem. Po ukończeniu gry odkryjesz, że tak naprawdę zdobyłeś tylko dwa nowe „dodatki”, których wcześniej nie było na konsolach. Spolszczenie do Resident Evil 5 pobierzesz klikając w poniższy buton. Mniejszy z dwóch „dodatków”, które odblokujesz po ukończeniu gry, to dwa nowe kostiumy, których nie ma w wersjach konsolowych. Chris dostaje strój przypominający Wojownika Drogi, a Sheva może założyć garnitur biznesowy wraz z minispódniczką. To trochę kiepskie i rozczarowujące, że niewiele więcej strojów można zdobyć, a nawet stwierdzić, że niektóre stroje zapewniają dodatkową ochronę lub umiejętności. Co więcej, możesz nie polubić wyglądu żadnego z nowych strojów; przynajmniej nie musisz ich nosić. Jak widać, nie jest to znaczna poprawa powtarzalności tytułu.

Pobierz Resident Evil 5 Spolszczenie

Może nie jest to radykalnie nowy Resident Evil 5, ale wersja gry na komputery PC wciąż radzi sobie z poprawionym schematem sterowania i dodatkowym trybem Mercenaries. Chociaż dodanie kostiumów jest nieco drobne i możesz wymagać kilku ulepszeń komputera, aby w pełni wykorzystać to, co oferuje gra, odkrywasz wspaniałą historię i doskonałą rozgrywkę. Dodatkowo włączenie 3D jest zapowiedzią tego, czym prawdopodobnie stanie się gra, a efekt jest niezwykle przyjemny, jeśli masz okazję to wykorzystać. Wirus Umbrella nie wyewoluował całkowicie, ale zdecydowanie warto odizolować się na chwilę kopią RE5. Aby pobrać Resident Evil 5 spolszczenie – kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *