Serwis telefonów komórkowych Warszawa

Serwis telefonów komórkowych Warszawa

Ogromna popularność telefonów komórkowych i fakt, że posiada je aż 92% Polaków w oczywisty sposób spowodowało wysyp serwisów telefonów komórkowych. W samej Warszawie jest ich kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt.

Wpisując w wyszukiwarce „serwis telefonów komórkowych Warszawa” na mapie widzimy od zatrzęsienia szpilek z nazwami serwisów, które mogą zaopiekować się naszym telefonem komórkowym. W niektórych miejscach centrum mamy wręcz po kilka salonów obok siebie. Jak więc wybrać odpowiednie miejsce, żeby mieć pewność, że właśnie tam odpowiednie osoby w odpowiedni sposób zaopiekują się naszym telefonem komórkowym?

W większości z serwisów telefonów komórkowych usługa odbywa się w podobny sposób: od sporządzenia raportu naprawy, przez wycenę i naprawę do oddania go klientowi. Najczęściej klienci przychodzą do serwisów z pękniętą szybką czy zalanym telefonem. Część usterek serwisy naprawiają od ręki, w związku z czym klienci nie muszą rozstawać się ze swoim telefonem komórkowym. Czasami niestety – chociażby ze względu na niedostępność części, naprawa może potrwać dłużej. Wtedy może zostać zaproponowany telefon zastępczy.

Wiele osób przy wyborze serwisu telefonów komórkowych będzie kierowało się z pewnością dwiema kategoriami. Ceną usługi oraz odległością serwisu od domu. Serwisów jest mnóstwo i warto jednak powierzyć nasz telefon komórkowy, na którym często mamy bardzo ważne dla nas dane, zdjęcia czy aplikacje, odpowiedzialnym osobom. Profesjonalnej obsłudze, która zna się na swojej robocie. Fachowym ludziom, którzy mają doświadczenie w branży. Odpowiedzialnym. Nasz telefon komórkowy powinniśmy powierzyć technikom, którzy nie tylko trafnie zdiagnozują usterkę, ale przede wszystkim usuną ją starannie, uważnie ze stuprocentową dbałością o nasz telefon i dane się na nim znajdujące.

Serwisów telefonów komórkowych w Warszawie jest bardzo wiele. Zbierają różne opinie. O jednych pisze się, że za drogo, w innych serwisach obsługa jest niekompetentna. Część serwisów przerastają coraz bardziej skomplikowane usterki związane z ciągłym postępem techniki i nowości, jakie mają najnowsze modele telefonów komórkowych.

Czwarty Wymiar Serwis Telefonów ma wszystko, czego szuka klient. Po pierwsze – doskonała lokalizacja. Około 500 metrów od Złotych Tarasów/Pałacu Kultury i Nauki/Warszawy Centralnej. Ścisłe centrum ulica Chmielna 106 – lepszej lokalizacji najzwyczajniej nie można mieć. Po drugie – ceny. Na tle konkurencji wyglądają one naprawdę bardzo dobrze. Za wymianę kompletyny do iPhona 8 serwis Czwarty Wymiar życzy sobie 320 zł i robi to w niecałe pół godziny! Z wymianą baterii serwis telefonów Czwarty Wymiar uwija się nawet w kwadrans. Po trzecie, co najważniejsze – w serwisie pracują naprawdę profesjonaliści w swoim fachu. Serwis telefonów Czwarty Wymiar ma duże doświadczenie w branży, posiada profesjonalny sprzęt i specjalistyczne narzędzia oraz oryginalne części od zaufanych dostawców. Przez okres swojego działania zebrał wiele pochlebnych recenzji od klientów – na 107 opinii zdecydowana większość to 5/5, przez co średnia wynosi aż 4,8! To naprawdę dobry rezultat. W komentarzach ludzie chwalą serwis telefonów Czwarty Wymiar za „profesjonalną i miłą obsługę”, „minimalne koszty”, „profesjonalizm”. Wiele osób poleca serwis z czystym sercem chwaląc za cenę, szybkość usługi i pełen profesjonalizm. Serwis telefonów Czwarty Wymiar w Warszawie zajmuje się każdym modelem telefonów: iPhone, ipad, Xiaomi, Nokia, HTC, Huawei, Samsung czy Sony Xperia. Żaden z tych modeli nie kryje żadnych tajemnic przed obsługą warszawskiego serwisu, który zajmuje się profesjonalnie serwisowaniem telefonów komórkowych od wielu lat.

Telefony 4w
Chmielna 106
00-801 Warszawa
tel 513777444

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *