Songbird Symphony Spolszczenie

Songbird Symphony Spolszczenie – Songbird Symphony Spolszczenie na PC

Produkcja łącząca elementy platformówki i atrakcji rytmicznej, w której dodajemy się w Birba – ptasią sierotę próbującą dowiedzieć się czegoś o swoim pochodzeniu.Songbird Symphony jest hybrydą platformówki oraz rozrywki rytmicznej, sporządzoną przez inny singapurski zespół Joysteak Studios. Przekazaniem tej prac zajęła się jednak firma PQube.

Głównym bohaterem Songbird Symphony jest Birb, czyli ptasia sierota przygarnięta przez pawie. Kiedy protagonista zaczął dostrzegać, że inni się z pokrywających go powstawań, postanowił opuścić rodzinne stanowisko i udać się w drogę, żeby znaleźć sumie na nurtujące go przeglądania na fakt naszego powstania.

W Songbird Symphony Spolszczenie akcję uważamy z końca. Na walkę pakuje się dwanaście malowniczych lokacji. Przemierzając inne poziomy, nie tylko chodzimy po podstawach i unikamy liczne przeszkody, pomagaj też odwiedzamy w interakcję z napotkanymi postaciami; pokazując im wydobyte pióra, możemy dowiedzieć się remedium na element świata przedstawionego, a nawet poznać skrywane przez niego sekrety.

Pozycja tymże ważną kwestię odgrywa śpiew Birba. Od czasu do okresu nasz podopieczny bierze start w muzycznych bitwach, a dodatkowo rytmiczne ćwierkanie daje mu na aktywację dodatkowych platform (co z serii otwiera przed nim możliwość do trudno widocznych miejsc). Jego muzyczny repertuar można zwiększyć, kolekcjonując skrzętnie poukrywane nuty.Barwna, dwuwymiarowa grafika gry Songbird Symphony Spolszczenie stała zrobiona w metodzie pixel art. Tytuł może się pochwalić bogatym soundtrackiem.

Songbird Symphony Spolszczenie – Songbird Symphony Spolszczenie Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *