Reklamowana jako jedna z najlepszych serii na konsolach siódmej generacji, BioShock, duchowy następca serii System Shock, zyskała uznanie krytyków i graczy za imponującą scenerię, nawiedzające przesłanki i głębokie historie. W 2017 roku gry doczekały się remasteru, dodając warstwę farby do Rapture i Columbii. Postanowiłem, że moje pierwsze przejście przez drugą grę z serii powinno odbywać się przez tę ulepszoną wersję.

Bioshock 2 Remastered spolszczenie plików

Bioshock 2 Remastered spolszczenie już do pobrania z naszej strony. Wizualnie Rapture to spektakl. Podwodne miasto zapiera dech w piersiach, a gra dobrze pokazuje je na wczesnym etapie, gdy poruszasz się po ponurym, szczegółowym otoczeniu. Chodzenie pod spadającą wodą powoduje wyświetlanie kropel na HUD, gdy dźwięk jest zniekształcony. Vita Chambers emituje skondensowane strzały energii elektrycznej. Splicery są groteskowe i odrażające. Dbałość o szczegóły jest w pełni widoczna podczas tej wycieczki. Tożsamość BioShock 2 jest znajoma, ale na tyle stanowi odejście od oryginalnej gry, aby stworzyć mocną koncepcję. Grając teraz jako Big Daddy, gracz zyskuje dostęp do niszczycielskiego wiertła, a także odrobiny nowej broni i plazmidów do eliminowania wrogów. Jest sporo plazmidów i toników genowych, z których mogę skorzystać, ale zdecydowałem się trzymać wypróbowanych i prawdziwych szokowych i spalanych, ponieważ działały najlepiej w połączeniu z moją siłą ognia. Miałem podmuch ogłuszający wrogów, a następnie strzelając w głowę, aby łatwo zabić. Format poziomów w BioShock 2 jest dość spójny do połowy gry. Znajdź jednego z lokajów antagonisty w nowym oddziale Rapture, przedrzyj się przez splicery i Big Sisters i podejmij decyzję o uratowaniu / oszczędzeniu lub zebraniu / zabiciu Little Sisters i bossów. Te wybory moralne są brane pod uwagę w kulminacyjnym momencie gry, a twoje zakończenie zostanie zadecydowane w oparciu o wybraną trasę. Decydując się na wzniesienie moralnego wzniosu, za każdym razem postępowałem właściwie, kosztem lepszych ulepszeń i otrzymałem najlepsze zakończenie. Jako doświadczenie narracyjne BioShock 2 jest hipnotyzujący. Prowadzony przez tak potężną sprawę, jak każda inna, ratowanie twojej córki jest głównym celem umysłu cichego bohatera. Przeszkody nigdy nie wydają się przytłaczające, ale będziesz miał ograniczone zasoby, ponieważ apteczki i pieniądze są konieczne, aby mieć szansę na zastraszające spotkania wroga. Hakowanie jest również niezbędne i może stanowić różnicę między życiem a śmiercią w przyszłych walkach.

Spolszczenie do Bioshock 2 Remastered download

To nie jest gra, w której można pędzić z punktu A do punktu B i bardzo mi się to podoba. BioShock 2 wymagało trochę przyzwyczajenia i kilku prób, aby pozostać uzależnionym przez lata. Jednak iteracja zremasterowana w końcu zatopiła mnie i świetnie się bawiłem od początku do końca. Zdecydowanie nie mogę się doczekać gry w Minerva’s Den DLC, które przez niektórych zostało uznane za jedno z najlepszych rozszerzeń wszechczasów. Z wiadomością, że czwarty BioShock jest w fazie rozwoju, teraz jest idealny czas, aby przejść przez serię. Na pewno będziesz się dobrze bawić wszystkimi trzema grami, z których 2 to najważniejsze. Wejdź w poniższy przycisk i pobierz Spolszczenie do Bioshock 2 Remastered na PC.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *