Corepunk to nadchodząca gra RPG dla wielu graczy (MMORPG) opracowana przez Artificial Core. Gra została ogłoszona w grudniu 2019 r., A obecnie znajduje się w fazie testów alfa, a test Open Beta planowany jest na koniec 2020 roku na platformie Microsoft Windows. Wizualna koncepcja świata Corepunk łączy w sobie ustawienia cyberpunkowe, steampunkowe, dark fantasy i science fiction. Ogłoszony model biznesowy to zakup, aby zapłacić za pomocą kosmetycznych mikrotransakcji i przepustek bojowych, które nie wpłyną na rozgrywkę.

Corepunk Spolszczenie

Corepunk to internetowa gra RPG z izometrycznym widokiem z kamery. Bohaterami steruje mysz, a wszystkie umiejętności wymagają użycia klawiatury. Gracze mogą swobodnie eksplorować otwarty świat, uczestniczyć w handlu i aukcjach, odwiedzać banki, wytwarzać towary, wypełniać lochy lub brać udział w bitwach PvP w otwartym świecie. Każdy rodzaj działalności jest zaawansowany i wspierany przez system oceny. Mgła wojny w grze ogranicza widoczność dla każdego gracza; Ta mechanika może być używana jako taktyka w bitwach, otwierając możliwość napadu na innych graczy. Podczas wywiadu pokazowego IGN Summer of Gaming, producent Eugene Kiver wspomniał, że 60% gry to zawartość na wysokim poziomie, a 40% zawartości gry pomoże graczom się tam dostać.

Gracze mogą dostosowywać bohaterów do ról czołgu, uzdrowiciela lub dealera obrażeń. Każda grywalna postać będzie miała trzy specjalizacje uzbrojenia, sześć aktywnych umiejętności i osiem miejsc na artefakty. Artefakty będą miały zarówno umiejętności aktywne, jak i pasywne. Już teraz możesz pobrać Corepunk spolszczenie na PC dzięki naszej witrynie.

PvP

System Karma jest zaimplementowany jako część PvP. Kiedy gracz zabija słabszych graczy lub nadużywa systemu PvP w otwartym świecie, zdobędzie pewną liczbę Punktów Karmy w zależności od poziomu i różnicy wyposażenia między graczami. Kiedy postać osiągnie określony poziom punktów karmy, otrzymuje status „przestępcy”, a system zidentyfikuje gracza jako zabójcę gracza. Po śmierci zawsze istnieje niewielka szansa na utratę przedmiotu z ekwipunku, ale dla zabójcy gracza kara będzie surowsza (z możliwością utraty jednego z posiadanych artefaktów).

PvE

Corepunk ma wdrożyć system PvE w postaci lochów dla trybu solo, grup i rajdów. Czterech członków to maksymalny rozmiar dla grupy, a naloty są ograniczone do od 12 do 20 osób. Planowane jest również wdrożenie losowo generowanych lochów, mini-bossów, bossów światowych, wędrownych bossów i systemu obozów z zaawansowaną sztuczną inteligencją.

Spolszczenie do Corepunk

Aby pobrać spolszczenie do Corepunk kliknij poniższy odnośnik i podążaj według instrukcji na stronie. Corepunk to pierwszy produkt Artificial Core, producenta i wydawcy gier wideo z siedzibą w Amsterdamie w Holandii. Procesami biznesowymi, marketingiem i obsługą prawną zajmuje się centrala, a całość rozwoju odbywa się w Kijowie na Ukrainie. Zespół liczy około 100 osób. Podczas sesji pytań i odpowiedzi, która odbyła się na oficjalnym serwerze Discord, programiści wspomnieli, że tworzyli grę przez pięć lat na podstawie ścisłej umowy o zachowaniu poufności.

RELATED ARTICLES

Niezwykle ciekawa gra na automatach

Zapewne wiemy o tym, że sporo ludzi na całym świecie gra w kasynach. W dzisiejszych czasach tak naprawdę nie ma w tej kwestii żadnego ograniczenia, bo może robić to każdy kto jest pełnoletni. Dodatkowo warto wiedzieć, że na dzień dzisiejszy wcale nie oznacza to szukania…

death trash spolszczenie

Death Trash Spolszczenie gry

Gra zawiera opcjonalny tryb kooperacji na podzielonym ekranie: – Drugi gracz może wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie kampanii – Drugi gracz ma własną postać, statystyki, ekwipunek itp., Ale wspólne postępy w zadaniach – Obaj gracze są ograniczeni do tego samego miejsca , ale może…

Czym są kupony bukmacherskie?

Kupon to podstawa działalności każdego bukmachera. Jest jednocześnie dowodem zawarcia zakładu, a także dokumentem uprawniającym do wypłacenia pieniędzy w przypadku wygranej. Kupony bukmacherskie muszą w związku z tym spełniać kilka wymogów formalnych. Powinno się o nie również dbać, ponieważ bez niego nie będzie można dokonać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *