Corepunk to nadchodząca gra RPG dla wielu graczy (MMORPG) opracowana przez Artificial Core. Gra została ogłoszona w grudniu 2019 r., A obecnie znajduje się w fazie testów alfa, a test Open Beta planowany jest na koniec 2020 roku na platformie Microsoft Windows. Wizualna koncepcja świata Corepunk łączy w sobie ustawienia cyberpunkowe, steampunkowe, dark fantasy i science fiction. Ogłoszony model biznesowy to zakup, aby zapłacić za pomocą kosmetycznych mikrotransakcji i przepustek bojowych, które nie wpłyną na rozgrywkę.

Corepunk Spolszczenie

Corepunk to internetowa gra RPG z izometrycznym widokiem z kamery. Bohaterami steruje mysz, a wszystkie umiejętności wymagają użycia klawiatury. Gracze mogą swobodnie eksplorować otwarty świat, uczestniczyć w handlu i aukcjach, odwiedzać banki, wytwarzać towary, wypełniać lochy lub brać udział w bitwach PvP w otwartym świecie. Każdy rodzaj działalności jest zaawansowany i wspierany przez system oceny. Mgła wojny w grze ogranicza widoczność dla każdego gracza; Ta mechanika może być używana jako taktyka w bitwach, otwierając możliwość napadu na innych graczy. Podczas wywiadu pokazowego IGN Summer of Gaming, producent Eugene Kiver wspomniał, że 60% gry to zawartość na wysokim poziomie, a 40% zawartości gry pomoże graczom się tam dostać.

Gracze mogą dostosowywać bohaterów do ról czołgu, uzdrowiciela lub dealera obrażeń. Każda grywalna postać będzie miała trzy specjalizacje uzbrojenia, sześć aktywnych umiejętności i osiem miejsc na artefakty. Artefakty będą miały zarówno umiejętności aktywne, jak i pasywne. Już teraz możesz pobrać Corepunk spolszczenie na PC dzięki naszej witrynie.

PvP

System Karma jest zaimplementowany jako część PvP. Kiedy gracz zabija słabszych graczy lub nadużywa systemu PvP w otwartym świecie, zdobędzie pewną liczbę Punktów Karmy w zależności od poziomu i różnicy wyposażenia między graczami. Kiedy postać osiągnie określony poziom punktów karmy, otrzymuje status „przestępcy”, a system zidentyfikuje gracza jako zabójcę gracza. Po śmierci zawsze istnieje niewielka szansa na utratę przedmiotu z ekwipunku, ale dla zabójcy gracza kara będzie surowsza (z możliwością utraty jednego z posiadanych artefaktów).

PvE

Corepunk ma wdrożyć system PvE w postaci lochów dla trybu solo, grup i rajdów. Czterech członków to maksymalny rozmiar dla grupy, a naloty są ograniczone do od 12 do 20 osób. Planowane jest również wdrożenie losowo generowanych lochów, mini-bossów, bossów światowych, wędrownych bossów i systemu obozów z zaawansowaną sztuczną inteligencją.

Spolszczenie do Corepunk

Aby pobrać spolszczenie do Corepunk kliknij poniższy odnośnik i podążaj według instrukcji na stronie. Corepunk to pierwszy produkt Artificial Core, producenta i wydawcy gier wideo z siedzibą w Amsterdamie w Holandii. Procesami biznesowymi, marketingiem i obsługą prawną zajmuje się centrala, a całość rozwoju odbywa się w Kijowie na Ukrainie. Zespół liczy około 100 osób. Podczas sesji pytań i odpowiedzi, która odbyła się na oficjalnym serwerze Discord, programiści wspomnieli, że tworzyli grę przez pięć lat na podstawie ścisłej umowy o zachowaniu poufności.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *