Formuła 1 to naprawdę dużo, dużo więcej niż tylko kierowca kontra kierowca. To organizacja kontra organizacja w technologicznym wyścigu zbrojeń, który wstrząsający książeczką czekową, a fantastyczny nowy tryb My Team w F1 2020 jest wspaniałym i uzależniającym przedstawieniem tej wojny w ciągu cennych milisekund. Mój zespół wyróżnia się na tle poprzednich trybów kariery F1, ponieważ rzuca graczy nie tylko jako kierowca, ale także jako właściciel zespołu. Tam, gdzie wcześniej musieliśmy wybrać i dołączyć do istniejącego zespołu jako kierowca do wynajęcia, i przeskakiwać między nimi w miarę pojawiania się okazji, F1 2020 pozwala graczom podążać śladami wielkich postaci, takich jak Sir Jack Brabham i Bruce McLaren, i budować ich własne zespoły wyścigowe wokół nich – a wszystko to w każdy weekend na torze.

F1 2020 spolszczenie na PC

Podczas gdy poprzednie tryby kariery F1 pozwoliły nam kontrolować prace badawczo-rozwojowe w zakresie modernizacji samochodów w imieniu naszych pracodawców, dając kierowcom przynajmniej pewien wpływ na to, co dzieje się poza torem, Mój zespół znacznie to przyćmiewa. Musisz zbudować zupełnie nowy zespół od podstaw, skutecznie stając się 11. zespołem w mistrzostwach F1. Oznacza to wybór kolorów zespołu, złożenie logo, podpisanie jednostki napędowej, pozyskanie sponsorów, szlifowanie barw i dopasowywanie kombinezonów wyścigowych, kontraktowanie drugiego kierowcy i pilnowanie finansów, gdy próbujesz rozwinąć swoją organizację w strój, który może rzucić wyzwanie uznanej elektrownie. Brak możliwości połączenia doskonałej, standardowej obsługi symulacji z nowym, bardziej wyrozumiałym modelem swobodnej jazdy na podzielonym ekranie oznacza, że ​​doświadczeni gracze F1 będą prawdopodobnie musieli obniżyć go do zwykłego trybu, aby podzielić się torem z bardzo młodymi lub niedoświadczonymi, ale to trochę poświęcenie za dużo zabawy. Model do swobodnej jazdy zapewnia pomocne wsparcie tarcia podczas wycieczek poza torem i funkcję automatycznego odradzania dla początkujących F1, ale F1 2020 obsługuje również drugi koniec spektrum, z lepszą przyczepnością na wyjściach z zakrętów dzięki masowaniu modelu opony i bardziej realistyczną mechanikę wdrażania ERS. F1 2020 spolszczenie do pobrania już dzisiaj.

Spolszczenie do F1 2020

Pobierz spolszczenie do F1 2020 z naszego serwisu. Główna funkcja jest teraz przypisana do pojedynczego, bardziej autentycznego przycisku „Wyprzedź”. Są też zgrabne, nerdowskie akcenty, takie jak możliwość manipulowania przy HUD i pełne dostosowanie tego, co chcesz na ekranie. F1 2020 to jednocześnie najgłębsze i najbardziej dostępne doświadczenie Codemasters Formula One. Ogromne uzależnienie od winiet z recyklingu i te same stare twarze, które widzieliśmy przez praktycznie całe pokolenie, co prawda oznacza, że ​​F1 2020 niekoniecznie wygląda tak świeżo, jak się wydaje, ale między moim zespołem a podzielonym ekranem jest to najbardziej zabawne, jakie ” od lat pracowałem z serią F1.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *