Z Fenyx Rising doświadczyłem ogromnego otwartego świata pełnego satysfakcjonujących sekretów, zgrabnego systemu walki, który z powodzeniem równoważy taktykę defensywną i ofensywną oraz ogólnie przyjemnej estetyki, która jest znacznie bardziej kolorowa niż przeciętna gra Ubisoft. Żaden z tych elementów nie jest szczególnie doskonały, ale są one wystarczające, aby Fenyx Rising było warte grania. Niestety, gra poważnie potyka się z okropnym tekstem, nieznośną obsadą postaci i systemem nagród, któremu brakuje zanurzenia lub podniecenia. Niezależnie od tego, nie mogę się doczekać, jak to wszystko potoczy się w pełnej wersji gry.

Fenyx Rising ma potencjał, by być kompetentnym następcą Breath of the Wild

Może jednak równie łatwo się potknąć na ostatnich obszarach. Ohydne pisanie Powstanie Fenyx zaczyna się od Prometeusza przykutego na szczycie śnieżnej góry, kiedy Zeus odwiedza go po pomoc. Tyfon, potworne stworzenie z podziemi, uciekło z więzienia i sieje spustoszenie na całym świecie. Prometheus sugeruje, że Fenyx, postać, w którą będziemy grać, uratuje wszystkich przed wulkaniczną zagładą Typhona. Oto problem: każda postać w Fenyx Rising jest celowo nieprzyjemna i w żadnym wypadku ta sztuczka nie jest zabawna. Zeus jest odgrywany jako niespójny kretyn i często odnosi się do tego, jaki był muskularny i potężny. Zasadniczo jest bezmyślnym sportowcem.

Immortals: Fenyx Rising Spolszczenie

Prometeusz traktowany jest jako artysta wrażliwy, który swoją historię chce opowiedzieć jak największą liczbą wyszukanych modnych słów. Zeus często wzdycha i narzeka, kiedy się z nim komunikuje, bo oczywiście słabo rozumie język. Wiele żartów między nimi zamienia się w Zeusa, który wygląda jak idiota, protestując przeciwko „sprytowi” Prometeusza. Nie byłoby to tak obraźliwe, gdyby Zeus i Prometeusz wchodzili w interakcję tylko podczas przerywników filmowych, ale obaj opowiadają o każdym momencie twojej podróży. Hermes jest jednocześnie zarozumiały i tchórzliwy i jest świetnym przykładem tego, jak pisanie ledwo współgra z mitologią w ekscytujący sposób. Jest scena, w której Hermes kradnie od Fenyxa, a kiedy gracz konfrontuje go w tej sprawie, opowiada, że ​​jest „Bogiem złodziei”. Naprawdę czuje, że pisarze właśnie przejrzeli jego stronę w Wikipedii i odmówili dalszych badań nad sprytnym wykorzystaniem jego wiedzy. Tyfona ciężko traktować poważnie. Jego projekt nie tylko wygląda jak coś prosto z kreskówkowego Diablo, ale jest niesamowicie prosty. Często mówi do gracza, a kiedy to robi, mówi tylko w jakiejś formie: „Dostanę cię!” Koniecznie pobierz Immortals: Fenyx Rising spolszczenie aby cieszyć się grą w pełnej okazałości.

I wreszcie, Fenyx jest zbyt pewny siebie, a cała ich osobowość kręci się wokół ratowania ludzi. Jest taki moment, w którym próbują ocalić Hermesa i patrząc z góry na otaczającego go potwory, postanawiają napiąć mięśnie. Trudno powiedzieć, czy ta postać będzie dalej rozwijana, czy też jest po prostu samowstawką dla gracza. Jeśli Ubisoft planuje trzymać się tego drugiego, wolałbym, żeby Fenyx w ogóle nie mówił. Jedyną postacią, o której myślałem, że Fenyx Rising dobrze sobie poradziła, jest Afrodyta, ponieważ jej zdrowa pasja do dzikiej przyrody pochodzi z lewego pola. Jest to szczególnie zabawne, gdy podobne gry, takie jak God of War, traktują ją tylko jako postać do spania. Satysfakcjonująca walka Walka Fenyx Rising jest wciągająca, pozwalając graczowi na unikanie, parowanie, rzucanie przedmiotami, strzelanie strzałami, używanie specjalnych umiejętności i atakowanie mieczem lub toporem. Jest tu sporo do popracowania, co pozwala na elastyczność większości walk.

Spolszczenie do Immortals: Fenyx Rising już dostępne

Jeśli jesteś fanem The Legend of Zelda: Breath of the Wild, prawdopodobnie spodoba ci się to, co ma do zaoferowania Fenyx Rising. Możesz jednak pominąć każdą napotkaną przerywnik filmowy, ponieważ zawiera on jedne z najbardziej odrażających tekstów, jakich doświadczyłem w grze w tym roku. Reklama Na szczęście kiepski scenariusz jest równoważony estetycznym światem pełnym ekscytujących sekretów, trudnych walk z bossami i unikalnych zagadek. Po szybkim zapoznaniu się z tym demo trudno sobie wyobrazić, że Fenyx Rising zostanie zapamiętany jako świetna gra, ale jak dotąd jest to niezaprzeczalnie fajna gra. Nie zapomnij pobrać spolszczenia do Immortals: Fenyx Rising aby móc grać po polsku.

RELATED ARTICLES

Niezwykle ciekawa gra na automatach

Zapewne wiemy o tym, że sporo ludzi na całym świecie gra w kasynach. W dzisiejszych czasach tak naprawdę nie ma w tej kwestii żadnego ograniczenia, bo może robić to każdy kto jest pełnoletni. Dodatkowo warto wiedzieć, że na dzień dzisiejszy wcale nie oznacza to szukania…

death trash spolszczenie

Death Trash Spolszczenie gry

Gra zawiera opcjonalny tryb kooperacji na podzielonym ekranie: – Drugi gracz może wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie kampanii – Drugi gracz ma własną postać, statystyki, ekwipunek itp., Ale wspólne postępy w zadaniach – Obaj gracze są ograniczeni do tego samego miejsca , ale może…

Czym są kupony bukmacherskie?

Kupon to podstawa działalności każdego bukmachera. Jest jednocześnie dowodem zawarcia zakładu, a także dokumentem uprawniającym do wypłacenia pieniędzy w przypadku wygranej. Kupony bukmacherskie muszą w związku z tym spełniać kilka wymogów formalnych. Powinno się o nie również dbać, ponieważ bez niego nie będzie można dokonać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *