The Hand of Merlin to turowa gra RPG typu rogue-lite, opracowana przez Room-C Games, studio typu spin-off założone przez jednych z najbardziej utalentowanych inżynierów i członków zespołu Croteam (The Talos Principle, Serious Sam), a napisana przez Jonas i Verena Kyratzes (Phoenix Point, The Sea Will Claim Everything).

The Hand of Merlin spolszczenie pełna wersja

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani i szczęśliwi mogąc ogłosić, że strona sklepu The Hand of Merlin właśnie została zaktualizowana o nowy zwiastun i pojawiło się dziś pierwsze krótkie demo! Pojawiło się również The Hand of Merlin spolszczenie do gry. Możesz go pobrać z naszej strony. Odwiedź stronę tutaj, aby dowiedzieć się więcej i poświęć chwilę, aby wesprzeć nas, dodając życzenia i obserwując grę. Wersja demonstracyjna gry Hand of Merlin zostanie uruchomiona dzisiaj w ramach festiwalu Steam’s Game Festival i stanie się niemożliwa do odtworzenia, gdy festiwal dobiegnie końca, za kilka krótkich dni. O Ręce Merlina: The Hand of Merlin to turowa gra RPG typu rogue-lite, w której legenda arturiańska ściera się z horrorem sci-fi. Zwerbuj grupę maksymalnie czterech śmiertelnych bohaterów i prowadź ich w duchu w desperacką podróż z Albionu do Jerozolimy. Poznaj bogato wyobrażone średniowieczne otoczenie na krawędzi apokalipsy.

Spolszczenie do The Hand of Merlin pobierz teraz

Handluj z kupcami, ulepszaj swoich bohaterów i odkrywaj starożytne relikty. Szukaj zagubionych fragmentów swojej duszy, rozrzuconych po całym multiwersie – i ocal jak najwięcej światów. Napisane przez Jonas i Verena Kyratzes. Kliknij i pobierz Spolszczenie do The Hand of Merlin.

RELATED ARTICLES

Resident Evil 5 spolszczenie

Resident Evil 5 Spolszczenie

Sześć miesięcy temu Capcom powrócił do swoich korzeni survival horroru, wypuszczając na konsole Resident Evil 5, najnowszą odsłonę swojej uznanej serii. Ponowne połączenie niektórych klasycznych postaci z jednoczesnym wykorzystaniem funkcji z poprzedniego tytułu z serii, RE5 było ewolucją gatunku. Dodanie kooperacji dodatkowo wzmocniło szybką akcję,…

F1 2018 spolszczenie

F1 2018 spolszczenie

W ciągu ostatnich kilku lat Codemasters po cichu przekształcił swoją serię F1 w jedną z najwspanialszych serii sportowych na rynku. Dzisiejsze gry F1 łączą głębokie i satysfakcjonujące wrażenia wyścigowe z tym samym rodzajem dodatkowego szacunku do prawdziwego sportu, jaki można uzyskać dzięki FIFA, NBA 2K…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *