The Surge 2 Spolszczenie

The Surge 2 Spolszczenie – The Surge 2 Spolszczenie na PC

Charakteryzujące się wysokim poziomem trudności RPG akcji typu soulslike, utrzymane w dystopijnym klimacie science fiction. Gracz daje człowiekiem zaopatrzonym w szeroki egzoszkielet, którego modyfikowanie jest którykolwiek spośród najistotniejszych aspektów gry.

The Surge 2 to druga edycja cyklu produkcji typu soulslike, rozpoczętego w 2017 roku. Praca została dokonana przez organizatorów pierwowzoru, czyli studio Deck 13, jakie wcześniej siedziało z polskim składem CI Games przy grze Lords of the Fallen.

Fabuła
The Surge 2 skłania nas w droga do utworzonego na sprawy głównej grupie serii, mrocznego uniwersum science fiction, w którym maszyny złożyły się przeciwko ludziom. Głównego bohatera poznajemy w składniku, jak jego samolot jest strącony przez nanoburzę nad obrzeżami miasta Jericho. Parę tygodni później protagonista interesuje się w zrujnowanym więzieniu i intensywnie zauważa, że miejscowość jest zanurzona w chaosie – na jej trasach szaleją zbuntowane roboty, przez co wojsko ogłosiło stan wojenny, zostawiając przeciętnych ludzi na pastwę losu, a prawie ostatniego stanowiło paru zawisła nad nią niezwykła nawałnica.

Technika
W The Surge 2 akcję ukazano z części trzeciej osoby (TPP). Przemierzając rozległe lokacje, wcielamy się przede wszystkim wyprawą z przeciwnikami. Odziany w egzoszkielet bohater pobiera z broni białej, lecz na jego podorędziu dobiera się ponadto dron bojowy, którego umiejętne skorzystanie może odmienić losy niejednego pojedynku.

Starcia mają skuteczny charakter, a w ich trakcie uzupełnia się zmysł taktyczny. Musimy bowiem uważnie obserwować ruchy adwersarzy, żeby jak najszybciej znajdować nieobecności w ich opiece oraz parować wyprowadzane przez nich ataki (obowiązkowe jest przy tym sformułowanie kierunku, z jakiego następuje cios). Ponadto też kiedy w liczby stron serii, racja i tu należy przodować w prawdziwe partie ciała przeciwników. Atakując opancerzoną kończynę, potrafimy ją odciąć, aby po zakończonej potyczce przejąć daną broń stanów fragment wyposażenia; spędzając się na jasnym punkcie natomiast zapewniamy sobie możliwość stworzenia szybkiego zabójstwa.

W trakcie zabawy kupujemy tak zwane Punkty Modułowe, które powodują na podwyższenie aktywności, staminy oraz zapasu energii (koniecznej do użytkowania ze specjalnych ofert pojedynczych składników pancerza). Oprócz nich potencjał bojowy protagonisty zwiększamy przy pomocy specjalistycznych implantów zabezpieczających mu bogate umiejętności. Wyżej wspomniany dron ponadto jest miękki na przemiany, przez co w kierunku przygody stoi się dla nas coraz dużo przydatnym wsparciem.

Tryby gry
Mimo że The Surge 2 pozwala zdecydowanie na imprezę w pojedynkę, namiastkę trybu multiplayer stanowi możliwość dawania innym graczom notatek, znana między sprzecznymi z kolekcji Souls.

Kwestie techniczne
Pod względem jakości oprawy graficznej The Surge 2 prezentuje znacznie większy stan niż grupę pierwsza. W oczy stosują się przede ludziom wysoce obszerne modele twarzy i konkretnych składników wyposażenia, a ponad wspanialsza roślinność oraz duże efekty cząsteczkowe towarzyszące wymianie ciosów.

The Surge 2 Spolszczenie – The Surge 2 Spolszczenie na komputer

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *