Untitled Goose Game Spolszczenie na PC

Untitled Goose Game Spolszczenie na PC – Untitled Goose Game na PC

Humorystyczna sandboksowa gra skradankowa, w jakiej zdobywamy się w złośliwą gęś. Naszym ćwiczeniem jest zrujnowanie chłodnego dnia mieszkańcom niewielkiej wioski. Untitled Goose Game jest opracowaniem niezależnego australijskiego studia House House Games.

Untitled Goose Game to humorystyczna gra skradankowa, w której skupiamy stałą i wymagającą gęsią powodującą kłopoty mieszkańcom małej wioski. Za sztukę odpowiada niezależne australijskie studio House House Games. Deweloper zamieścił w 2016 roku zabawną kooperacyjną grę sportową Push Me Pull You, która zaprezentowała się na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4.

Mechanika
Untitled Goose Game przenosi nas na ciężkiej kwot trójwymiarową sandboksową mapę będącą niewielką wioskę, której mieszkańcy pasą się szczęśliwym życiem. Celem muzyki jest całkowite zniszczenie ich spokojnego dnia. Przyłączamy się skoro w złośliwą gęś, która poszukuje zaczepki oraz ofercie wykonania psikusa każdemu napotkanemu człowiekowi. Akcję gry oglądamy z widoku izometrycznego. Sterując ptakiem, możemy obowiązywać w interakcje z wszystkimi także innymi celami. Gra proponuje nam całą listę potencjalnych zdań, takich kiedy np. kradzież konkretnych materiałów czy zaatakowanie pewne osoby. Wybrane z wysoce kompletnych i niebezpiecznych walk są jednak ukryte także wymagamy kosztuje wynaleźć na inną rękę, pobierając z formy cech i błędów. W trakcie zabawy często musimy stać niezauważeni, zakradając się do charakterze przy zastosowaniu rożnych osłon, takich jak np. gęste zarośla.

Kwestie techniczne
Untitled Goose Game posiada łatwą dla oka oraz ciekawą oprawę graficzną, używająca z minimalistycznego i komiksowego stylu wizualnego.

Untitled Goose Game Spolszczenie na PC – Untitled Goose Game Spolszczenie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *