We Were Here Together Spolszczenie – We Were Here Together Spolszczenie na PC

Trzecia akcja serii kooperacyjnych gier logicznych, w których gracze przemierzają ponure zamczysko Castle Rock, starając się odnaleźć wyjście.

We Were Here Together jest trzecią odsłoną cyklu innych gier logicznych przeznaczonych dla dwóch osób. Identycznie jak dawne akcji serii, produkcja została opracowana przez niezależne studio Total Mayhem Games.

Fabuła

We Were Here Together Spolszczenie zabieramy się w badaczy bazujących na arktycznym pustkowiu, jacy w trakcie burzy śnieżnej dostrzegają flarę, natomiast w radiu słyszą wołanie o poradę. Bohaterowie postanawiają zacząć z odsieczą nieznajomemu, zawsze po ulicy są rozdzieleni. Kiedy obaj trafiają do przeciwległych skrzydeł zamczyska Castle Rock, ich ostatecznym przedmiotem jest zlokalizowanie możliwości wyjścia.

Mechanika

Też niczym we wcześniejszych odsłonach cyklu, w We Were Here Together akcję ukazano z części pierwszej kobiety (FPP). Rozgrywka składa się na sprawdzonym schemacie, a w trakcie zabawy przemierzamy lokacje i tłumaczymy zagadki wzorowane na bieżących z ciekawych escape roomów. Kluczem do rezultatu jest tu ścisła współpraca graczy – natomiast nie odczuwają się oni nawzajem, potrafią się przedstawiać przez krótkofalówki, wybierając sobie istotne wiedze dotyczące rozwikłania kolejnych łamigłówek. Sprawę komplikuje fakt, iż w kamienicy roi się od niebezpieczeństw, które potrafią zamontować cel ich działaniom.

Tryby muzyki

We Were Here Together opracowano z nauką o współpracy przez Internet.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika sztuki We Were Here Together prezentuje dobrą jakość; utrzymano ją w widocznej, nieco karykaturalnej stylistyce. Tytuł prosi do radości mikrofonu.

We Were Here Together Spolszczenie – We Were Here Together Spolszczenie na PC

RELATED ARTICLES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *