We Were Here Together Spolszczenie – We Were Here Together Spolszczenie na PC

Trzecia akcja serii kooperacyjnych gier logicznych, w których gracze przemierzają ponure zamczysko Castle Rock, starając się odnaleźć wyjście.

We Were Here Together jest trzecią odsłoną cyklu innych gier logicznych przeznaczonych dla dwóch osób. Identycznie jak dawne akcji serii, produkcja została opracowana przez niezależne studio Total Mayhem Games.

Fabuła

We Were Here Together Spolszczenie zabieramy się w badaczy bazujących na arktycznym pustkowiu, jacy w trakcie burzy śnieżnej dostrzegają flarę, natomiast w radiu słyszą wołanie o poradę. Bohaterowie postanawiają zacząć z odsieczą nieznajomemu, zawsze po ulicy są rozdzieleni. Kiedy obaj trafiają do przeciwległych skrzydeł zamczyska Castle Rock, ich ostatecznym przedmiotem jest zlokalizowanie możliwości wyjścia.

Mechanika

Też niczym we wcześniejszych odsłonach cyklu, w We Were Here Together akcję ukazano z części pierwszej kobiety (FPP). Rozgrywka składa się na sprawdzonym schemacie, a w trakcie zabawy przemierzamy lokacje i tłumaczymy zagadki wzorowane na bieżących z ciekawych escape roomów. Kluczem do rezultatu jest tu ścisła współpraca graczy – natomiast nie odczuwają się oni nawzajem, potrafią się przedstawiać przez krótkofalówki, wybierając sobie istotne wiedze dotyczące rozwikłania kolejnych łamigłówek. Sprawę komplikuje fakt, iż w kamienicy roi się od niebezpieczeństw, które potrafią zamontować cel ich działaniom.

Tryby muzyki

We Were Here Together opracowano z nauką o współpracy przez Internet.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika sztuki We Were Here Together prezentuje dobrą jakość; utrzymano ją w widocznej, nieco karykaturalnej stylistyce. Tytuł prosi do radości mikrofonu.

We Were Here Together Spolszczenie – We Were Here Together Spolszczenie na PC

RELATED ARTICLES

Niezwykle ciekawa gra na automatach

Zapewne wiemy o tym, że sporo ludzi na całym świecie gra w kasynach. W dzisiejszych czasach tak naprawdę nie ma w tej kwestii żadnego ograniczenia, bo może robić to każdy kto jest pełnoletni. Dodatkowo warto wiedzieć, że na dzień dzisiejszy wcale nie oznacza to szukania…

death trash spolszczenie

Death Trash Spolszczenie gry

Gra zawiera opcjonalny tryb kooperacji na podzielonym ekranie: – Drugi gracz może wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie kampanii – Drugi gracz ma własną postać, statystyki, ekwipunek itp., Ale wspólne postępy w zadaniach – Obaj gracze są ograniczeni do tego samego miejsca , ale może…

Czym są kupony bukmacherskie?

Kupon to podstawa działalności każdego bukmachera. Jest jednocześnie dowodem zawarcia zakładu, a także dokumentem uprawniającym do wypłacenia pieniędzy w przypadku wygranej. Kupony bukmacherskie muszą w związku z tym spełniać kilka wymogów formalnych. Powinno się o nie również dbać, ponieważ bez niego nie będzie można dokonać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *