WWE 2K20 Spolszczenie

WWE 2K20 Spolszczenie – WWE 2K20 Spolszczenie PC

WWE 2K20 to dodatkowa wersja cyklu gier sportowych zbierających się na wrestlingu. W okresie zabawy gracze obejmują władzę nad zawodnikami proponującymi w uniach WWE oraz NXT i kupują udział w zawodach na ringu. Za wydanie tytułu odpowiada firma 2K Games.

WWE 2K20 Spolszczenie to kolejna odsłona serii gier sportowych o treści wrestlingowej. Analogicznie jak w sukcesu poprzednich części pracę opracowało Visual Concepts. Wydania tytułu rozpoczęło się natomiast 2K Games.

Mechanika
WWE 2K20 ma z licencji federacji WWE i NXT, co kupi na pokierowanie dającymi w nich wrestlerami. Cała rozgrywka koncentruje się na wykonywaniu rozgrywek na ringu. W ich trakcie gracze mogą stosować spośród pełnej oferty rozmaitego rodzaju ciosów, obrazów i trybów.

W sztuki uruchomiona została i usługa WWE 2K20 Originals. Wręcza ona graczom regularny kontakt do bieżących, tematycznych celów a gorącej zawartości.

Tryby gry
WWE 2K20 oferuje sporą liczbę wariantów rozgrywki. Do prac powrócił tryb MyCareer, który osiągnie graczom poprowadzić wybranego zawodnika przez całe etapy wrestlingowej kariery. W tytule pojawia się oraz kampania fabularna – 2K Showcase: The Women’s Evolution. Zwraca się ona na wykonaniach czterech wrestlerek: Becky Lynch, Bayley, Charlotte Flair i Sashy Banks.

Dodatkowo gracze mogą sprawdzić naszych grup w układzie wyzwań WWE Towers, które wzmacniają się na pokonywaniu kolejnych przeciwników.

Kwestie techniczne
WWE 2K20 oferuje wysoką klasę oprawy graficznej, w tym rzeczywiście odwzorowanych zawodników. I poprawiono system sterowania, który został zbalansowany w taki rodzaj, by dawał satysfakcję zarówno początkującym graczom, kiedy także weteranom dobrze zaznajomionym z kolekcją.

WWE 2K20 Spolszczenie – WWE 2K20 Spolszczenie na PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *