Wymiana szybki apple

Jeżeli komuś zdarzyło sie zbić szybkę w swoim ukochanym telefonie, to doskonale wie, że wymiana szybki iPhone Warszawa to doskonałe do tego miejsce. Na początku procesu naprawczego szybki trzeba oddzielić ją od sprawnego wyświetlacza. Można to wykonać za pomocą metody żyłki bądź tez separatora. Gdy iPhone zostanie przyjęty do serwisu najpierw trzeba zweryfikować możliwość regeneracji zbitej szybki. Aby to stwierdzić należy sprawdzić czy wyświetlacz LCD jest sprawny to znaczy, czy matryca wyświetla cały obraz. Czy warstwa dotykowa działa oraz czy pęknięty panel jest oryginalny. Czyli czy wyświetlacz nie został wcześniej wymieniony na zamiennik. Dobrze wykonana refabrykacja ogranicza ryzyko wystąpienia niedoskonałości oraz bąbelków powietrza na wyświetlaczu. Zregenerowany panel przed zamontowaniem jest sprawdzany przy użyciu testera pod kątem odwzorowania kolorów oraz sprawności warstwy dotykowej.

Po zakończeniu testów zrefabrykowany panel zostaje przekazany do złożenia. Elementy zdemontowane przed wymianą zbitej szybki zostają powtórnie zamontowane czyli taśma, czytnik oraz tylna osłona wyświetlacza. Po zakończonej wymianie szybki iPhone zostaje poddany ostatnim testom, które mają wykluczyć inne usterki.

Wymiana zbita szybka iPhone jest metodą naprawy znacznie tańszą niż wymiana całego wyświetlacza w iPhone. W przypadku wyspecjalizowanych Serwisów pozwala również zaoszczędzić czas. W niektórych serwisach możliwa jest wymiana praktycznie od reki.  Dodatkowo zaletą jest również zachowanie oryginalnego wyświetlacza, co ma kluczowe znaczenie w przypadku przyjemności korzystania z urządzenia. Warto uważać na jakiekolwiek uszkodzenia szybki, ponieważ zaoszczędzimy nie tylko czas ale i pieniądze. Czasami warto zasięgnąć porady specjalistów lub nawet kogoś z grona znajomych. Może oni korzystali już z  usług renomowanych serwisów, gdzie naprawiali szybkę w swoim iPhonie.

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *